lekarz Antoni Klawiński

Okulista, Chirurg ogólny

Polecam Pana doktora profesjonalne podejście do pacjenta na wizycie wszystko wytłumaczy najlepszy okulista z jakim miałam do czynienia

Doktor wyciągał wbite ciało obce (odłamek przy szlifowaniu) w oko. Mąż zadowolony, wizytę ocenia jako profesjonalną i bezbolesną.

Mam 30 lat i dużą wadę wzroku od urodzenia, więc miałam styczność ze sporą ilością okulistów w różnych miastach. Pierwsze co mnie odrzuciło w lekarzu to fakt, że w ogóle nie słucha pacjenta nie daje dojść do słowa podważa każde zdanie, dla mnie wzrok jest bardzo ważny i staram się zawsze znaleźć dobrego specjalistę. Dla mnie to był pierwszy i ostatni kontakt z doktorem, szkoda mojego czasu, zdrowia, nerwów i pieniędzy. Przestrzegam przed tego typu "specjalistami" jest bardzo duży wybór okulistów więc radzę omijać takich lekarzy, kolejki w gabinecie o niczym nie świadczą, ludzie często chodzą do kogoś z przyzwyczajenia, dbajcie o swoje zdrowie bo nikt go Wam nie zwróci.

super kompetencje,wysoka kultura osobista, znakomite tłumaczenie choroby i naprawdę godny polecenia

bardzo niemily!! bledna diagnoza!! jako chirurg tez sie nie sprawdzil!!

bardzo niemily!! bledna diagnoza!! jako chirurg tez sie nie sprawdzil!!

Zdecydowanie nie polecam!!! Pytania dlaczego proszę kierować na pw.

Zdecydowanie nie polecam!!!
Pytania dlaczego proszę kierować na pw.

JESTEM W 100% ZADOWOLONA Z TEGO LEKARZA.

JESTEM W 100% ZADOWOLONA Z TEGO LEKARZA.

Wg mnie bardzo dobry specjalista. Poszłam do doktora z maleńkim dzieckiem. Po przeprowadzonym badaniu miał podejrzenie, że coś jest nie tak z oczkami, ale ponieważ badanie nie było przeprowadzone w odpowiednich warunkach (mały płakał i się wyrywał) Doktor nie mógł postawić jednoznacznej diagnozy i zaprosił nas do szpitala w Starogardzie. Zaznacze, że za wizytę nie wziął żadnych pieniędzy. Bardzo dba o pacjenta. Byłam zszokowana, że tak bardzo przejął się naszym losem i tak o nas dbał. Załatwił jeszcze jedną Panią doktor do konsultacji. Naprawdę jeszcze nigdy nie widziałam, żeby jakikolwiek lekarz tak dbał o pacjenta i to zupełnie ZA DARMO. Do tego jest to doskonały specjalista z wielkim doświadczeniem. Wszystko tłumaczy i ma cierpliwość. Mogę Go polecić w 100%.

Witam, serdecznie polecam Dr Klawińskiego. Bardzo grzeczny, kompetentny. Bardzo cierpliwy w stosunku do mojego synka i zyczliwy. Bardzo dokładnie wyjaśnił wszystkie zagadnienia. Nie śpieszy się, nie ponagla. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Dziękuję Panu Doktorowi i serdecznie polecam!!!

Witam,

mając 16 lat poszłam na wizytę,dr stwierdził,że moi rodzice mnie zaniedbali i mając taką wadę wzroku nigdy w życiu nie miałam okularów na nosie.Tak sie składa,że od 3 roku życia nosiłam okulary i leczyłam sie właśnie u tego dr ... paranoja