lekarz Antoni Rother

Chirurg ogólny

bardzo miły lekarz , zna się na tym co robi.Leczył mnie i wielu członków mojej rodziny i nikt nie powie marnego słowa o nim , żeby w Częstochowie wszyscy lekarze byli tacy nie musieli by pacjenci jeździć po całej Polsce szukać pomocy u specjalistów.

Tego Lekarza poleciła mi znajoma-mówiła, że fajny że dobry i dlatego zdecydowałam się do niego iść.Ale szybko żąłowałam.Wizyta była tak szybka i tak bez najmniejszej mozliwości wypytania o szczegóły. Po samej natomiast operacji,nic nie powiedział-co wolno czego nie wolno.Wszystkiego musiałam dowiadywać się czytając w internecie.Dlatego zdecydowanie odradzam.Ogólnie Lekarz z poczuciem humoru tak raczej pozytywnie podchodzi do każdego przypadku,ale to nie o to tylko chodzi.Lekarz musi wytłumaczyc każdy szczegół i tego mi zabrakło.Czas wizyty dosłownie 5 minut wiec tridno o co kolwiek zapytac.

Wspaniały człowiek i dobry specjalista !!!Jestem pod wielkim wrażeniem. Trafiłam do szpitala z ostrym zapaleniem woreczka żółciowego i chyba pierwszy raz w życiu spotkałam się z tym, że ktoś naprawdę chciał mi pomóc. Co ważne nie musiałam latać po szpitalu i pytać co, gdzie i kiedy. O wszystkim byłam informowana na bieżąco, również po operacji. Polecam dr Rothera z czystym sumieniem.

Lekarz poświęcający pacjentowi dużo czasu i uwagi. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, a przy tym jest bardzo kontaktowy. Zabieg chirurgicznego usunięcia znamienia przeprowadził bezstresowo, sprawnie i z wysoce estetycznym efektem. Specjalista wart polecenia.

Super lekarz. Polecam wszystkim, kto ma jakiś problem i wiem, że będzie zadowolony.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Blachownia"?

Gabinet Kosmetyczny - powiększanie, modelowanie, ujędrnianie, nawilżanie ust, fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, lwia zmarszczka, mezoterapia, zmarszczki statyczne - kwas hialuronowy (Juvederm), zmarszczki dynamiczne - toksyna botulinowa (Botox, Vi
Czecha 25B
Centrum Medyczne "Małgorzata"