lekarz Antoni Sabatowski

Laryngolog

Polecam lekarza. super podejście do dzieci. jeśli się da to omija antybiotyki. wszystko zawsze super wytłumaczone. POLECAM

Super lekarz !!!!!!!! nie narzekam godny polecenia szybka diagnoza !!! Skuteczne leczenie!! Diagnoza skrzywienie przegrody nosowej.

lekarz nie ma za grosz podejscia do pacjenta.moje dziecko ze starchu na wizycie aż płakało.nie zajął żadnego stanowiska w kwestii leczenia i odesłał do innego laryngologa

Witam Czy ktoś może mnie poinformować jaki jest koszt wizyty ? Chodzi mi o ogólne przebadanie uszu i zatok ?

Witam

To lekarz z wieloletnią praktyką i z bardzo dobrym podejściem do pacjentów! Godny polecenia!!!

Bardzo rzeczowo rozmawia z pacjentem, jasno przedstawia sytuację

Bardzo rzeczowo rozmawia z pacjentem, jasno przedstawia sytuację

Świetny wojskowy lekarz laryngolog. Niektórych może razić nieco "zupackie" traktowanie pacjentów, a czasem i rubaszny humor, stąd słyszałem krzywdzące opinie, że jest nieuprzejmy. Osobiście bardzo go lubię i oceniam jako sympatycznego, a przede wszystkim doświadczonego dobrego lekarza. Jeśli chcesz się wyleczyć - idź do niego!!! Wbrew pozorom lekarz dokładny i dociekliwy, którego znam od lat i nigdy mnie nie zawiódł. Jeśli chcesz o swoich chorobach pogadać - idź gdzie indziej...;)chyba, że naprawdę wiesz co mówić...bo dostajesz odpowiedź na poziomie swojej wiedzy;) Zwykle lakoniczny, pozornie zbyt szybki, a naprawdę oszczędza swój ...

Jeśli chcesz się wyleczyć - idź do niego!!!
Zwykle lakoniczny, pozornie zbyt szybki, a naprawdę oszczędza swój i twój czas i poświęci Ci go dokładnie tyle ile trzeba, by Cię wyleczyć.
Dlatego jeśli nie zapytasz, nie powie nawet nic, tylko wręczy receptę i przekaże co i jak...
Jeśli cokolwiek się znasz i wiesz o co pytać, dostaniesz wyczerpującą odpowiedź na poziomie twojej wiedzy.

Bardzo POLECAM!!!