dr n. med. Antoni Widawski

Ortopeda, Traumatolog

Dr Antoni Widawski jest skutecznym w leczeniu lekarzem i z zadowoleniem mogę stwierdzić, że dolegliwość z którą wcześniej "walczyłam" prawie rok ustąpiła w wyniku terapii prowadzonej przez z pana doktora. Ponadto atutami dr Widawskiego jest uprzejmość oraz kompleksowość podejścia do choroby i pacjenta, a także tłumaczenie sposobu leczenia. Polecam znajomym i nie tylko :)

W mojej ocenie dr Widawski ma cechy wybitnego lekarza; olbrzymie doświadczenie i kompetencje,wielkie serce i odwagę.Mogę śmiało powiedzieć,że uratował mi życie angażując się w przypadek,gdzie inni ortopedzi rozkładali ręce.

Nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza. Jestem mu wdzięczna za op0erację i opiekę.

Bardzo dobry specjalista, stawia bardzo trafne diagnozy. Wie co należy robić żeby jak najszybciej wyleczyć urazy.

wspaniały człowiek i lekarz. szczególnie godne pochwały podejście do pacjenta. w dodatku profesjonalista w każdym calu. lekarz, którego mogę polecić z całego serca

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraków"?

Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36
Słomczyńskiego 18/47
ul. Zachodnia 10/61
Os. Hutnicze 6/134
Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum