Antonina Krawczyk-Wyględacz

Pulmonolog

Rewelacja! Kompetentna lekarka, która poświęciła nam dużo czasu, zapoznała się z wszystkimi badaniami, wypisami ze szpitala. Jako pierwsza ustaliła podłoże problemów. Spokojnie tłumaczy, podaje nazwy leków, które można używać i jak, a potem wszystko zapisuje, Gorąco Polecam

Bardzo dobry lekarz, a przede wszystkim lekarz z praktyką. Konkretna i rzeczowa. Lekarz, który uważa rodzica czy opiekuna dziecka za osobę kompetentną tzn taką, która opiekuje się dzieckiem i wie jakie są problemy do rozwiązania. Opiekun musi wiedzieć, o co ma pytać. Lekarz leczy, a nie opowiada. To tak na marginesie odnośnie gorszej, niezasłużonej opinii, która mnie zdenerwowała. Polecam.

Jak dla mnie Pani doktor rewelacyjna chodzę od 3 lat z dzieckiem do specjalistów ale niestety tylko zalecają sterydy podawać dziecku. Pani Antonina jako jedyna powiedziała że żeby podawać dziecku sterydy trzeba najpierw zdiagnozować chorobę. Zleciła mi wizytę w szpitalu żeby zdiagnozować chorobę dziecka. Naprawdę dostałam się do człowieka któremu zależy na wyzdrowieniu dziecka a nie na pieniądzach. I co bardzo ważne byłam umówiona na 12-tą i o tej godzinie weszłam do gabinetu nie tak jak u innych specjalistów jak się już dostaniesz z kasy chorych to niestety swoje trzeba wystać.

polecam wszystkim

Lekarka jest świetna. Zna się na chorobach i wie jak leczyć Bardzo pomaga i ma ze mną bardzo dobry kontakt.

Rewelacyjna konsultacja lekarska,pełna informacja o chorobie i leczeniu.Pani Doktor poświęca dużo czasu na wizytę, w prosty i dostępny sposób udziela odpowiedzi na wszystkie pytania i watpliwości,a w moim dziecku wzbudza zaufanie.Jesteśmy zadowoleni,ponieważ udajemy się na wizytę co trzy miesiące, co w pełni wystarczy by leczenie było prawidłowe i skuteczne. Dzięki "porządnym" wizytom u P.Doktor wiemy jak mamy postępować z dzieckiem i nie potrzebujemy dodatkowych konstultacji u innych specjalistów. POLECAM tego właśnie lekarza.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Katowice"?

LUX MED
ul. Sokolska 29, (budynek Citibank - Handlowy - V piętro)
40-086 Katowice
Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice
Wojewódzka Poradnia Hematologiczna
Powstańców 31
40-038 Katowice

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice