dr n. med. Arkadiusz Banach

Anestezjolog, Ginekolog położnik, RTG, USG

miałam problemy z zajściem w ciąże,jeździłam od lekarza do lekarza i nic.Po 4 latach trafiłam do dr Banacha który w swojej klinice zoperował mnie i po pół roku zaszłam w ciąże i zostałam mamą. Świetny specjalista. Polecam...

Jestem pacjentka dr Banacha od kilkunastu lat. Pan doktor prowadził szczęśliwie wszystkie moje ciąże. Mimo kłopotów i niepokojów, które pojawiały się w trakcie ciąż, jestem dziś matką 4 zdrowych i dobrze rozwijających się synów. Jestem głęboko przekonana o ogromnej specjalistycznej wiedzy doktora Banacha wspartej długoletnią praktyką. Serdecznie polecam!!!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza, naciąga na dodatkowe wizyty, badania. Co do porodu, to oczywiście, będzie, ale pod warunkiem, że zapłaci się mu dodatkowe min. 2.500zł - w zależności do tego, jakim samochodem podjedziesz pod prywatną klinikę pana doktora...

Doświadczony, z dużą wiedzą rozpoznał u mnie guza na macicy, tydzień po operacji czułam się jakbym nie była operowana. Prowadził też dwie moje ciąże. Godny zaufania.

Nikomu,zwlaszcza kobietom oczekujacym dziecka nie polecam tego lekarza...przed niedbalstwo doprowadzil do tego,ze moje dziecko udusilo sie pepowina...a potem lekami podtrzymywal mi martwa ciaze...zreszta nie tylko ja z winy pana doktora stracilam dziecko...ciazy na nim zarzut doprowadzenie do zgonu mlodej matki i jej dwojki nienarodzonych dzieci,o czym mozna przeczytac w internecie (artykul Gazety slupeckiej)

Chcąc pisać o braku kompetencji pana doktora musiałabym tu wiele napisać, powiem krótko: doktor niczego nie wyjaśnia, poświęca mało czasu, naciąga na niepotrzebne kosztowne badania i zbędne wizyty. Wyniki badań wykonane w innych miejscach niż w jego klinice nakazuje powtarzać oczywiście u siebie wyśmiewając przy tym sprzęt kolegów po fachu (troszkę mało etycznie). Liczy się tylko portfel pacjenta i nic poza tym. Odradzam!!!!!!!!

Przez jego rutynę i brak wiedzy straciłam dziecko! Nie polecam!!! Wręcz ostrzegam przed nim!!! Mydli oczy, zapewniając, że wszystko jest w najlepszym porządku, a rzeczywistość jest niestety inna!!!

POLECAM TEGO LEKARZA,BO BARDZO MI POMOGL.PRZYPADEK;CIAZA POZAMACICZNA.

POLECAM TEGO LEKARZA,BO BARDZO MI POMOGL.PRZYPADEK;CIAZA POZAMACICZNA.

Polecam, zdiagnozował u mnie raka piersi, na drugi dzień przyjął mnie do szpitala, wiem, że dzięki DOKTOROWI żyję.

POLECAM WSZYSTKIM DR BANACHA, LECZĘ SIĘ JUŻ OD 15 LAT I NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ