lekarz Arkadiusz Chmiel

To lekarz z powołania, wysłucha pacjenta, nie spieszy się, dokładny, uprzejmy, zna się na swojej pracy, godny polecenia i przykład dla innych lekarzy. Bardzo Pana doktora pozdrawiam.

Bardzo Pana doktora pozdrawiam.

Popieram Przedmówcę, aż nie chce się wierzyć, że są tacy lekarze. Miły, cierpliwy, potrafi słuchać, traktuje pacjenta jak członka rodziny. Polecam, a p. doktora serdecznie pozdrawiam.

Moim zdaniem jedyny tak fachowy lekarz w Lubinie, uprzejmy, słucha pacjentów , kieruje na dodatkowe darmowe badania. Przeprowadza zawsze dokładny wywiad. Naprawdę jedyny lekarz w naszym mieście, który przyjmuje na fundusz i tak się troszczy o pacjenta jak na wizycie prywatnej. Polecam i pozdrawiam

Wspaniały lekarz z powołaniem. Profesjonalista, który potrafi wysłuchać i odpowiedzieć na pytania w sposób jasny i rzeczowy. Pan doktor godny zaufania, zaangażowany, taki, który chce pacjenta wyleczyć.. a nie tylko leczyć. Tylko takich lekarzy życzę naszej służbie zdrowia. Polecam!

Pan doktor jest wspanialy. do pacjenta ma znakomite podejscie. wszystko dokladnie i szczegolowa omawia. godny zaufania i polecenia innym.

Pan doktor jest bardzo miły i potrafi rozmawiać ze starszą osobą, która nie zawsze potrafi przekazać swoje dolegliwości. Zadaje wiele pytań i szuka przyczyny dolegliwości. Bardzo dokładny i znający się na rzeczy. W razie wątpliwości zleca badania dodatkowe i doradza jak postępować aby uniknąć ich kosztów. Nie naciąga pacjenta na dodatkowe koszty wizyt prywatnych.

Pan doktor jest osoba z powołania . Polecam sam jestem Pana doktora pacjetem i jestem zadowolony.