dr Arkadiusz Dołba

Medycyna estetyczna

Zgadzam się z powyższymi opiniami mówiącymi o profesjonalizmie doktora Dołba- dlugo wahałam się nad zrobieniem sobie botoksu, bo jak czasem widzę zdjęcia celebrytek...ale teraz nie żałuję. Mam gładką twarz bez zmarszczek. Wizyta była przyjemna - miałam dobry kontakt z lekarzem, czułam, że lekarz się mną interesował. Tylko, że ja byłam u doktora w Warszawie, w InMediOn (jak szukałam opinii o nim to widziałam, że pracuje w kilku miejscach).

Super doktor, miły, uprzejmy, kompetentny. Jeśli chcesz wygladać fajnie i naturalnie i mieć poczucie ,że nie zostałaś "naciągnięta" na kasę to POLECAM DOKTORA Arkadiusz Dołbę.

Pan doktor ma bardzo dobre ceny a poza tym i przede wszystkim jest fachowcem robi naprawdę dobrą robotę usta zrobił mi rewelacyjnie gorąco polecam

Jestem bardzo zadowolona z wypełnień u Pana doktora, gdyby inni lekarze też byli tacy życzliwi i mądrzy to byłabym wniebowzięta, polecam

Polecam wszystkim pana doktora trafiłam do niego z polecenia, w maju miałam pierwszy raz zabieg wypełniania kurzych łapek w Krakowie i każdemu powiem że taka fachowość i profesjonalizm rzadko się zdarza, polecam i pozdrawiam Panie Arkadiuszu

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Kraków"?

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1
Beauty & Health
ul. Księcia Józefa 81

lek. med.
Tomasz Basta

Chirurg plastyczny
INTIMA CLINIC - Klinika Ginekologii Kraków
Grzegórzecka 67c/u11

lek. med.