lekarz Arkadiusz Galas

Internista, Lekarz rodzinny

Leczę się u Pana Doktora ponad 10-lat.Nigdy mnie nie zawiódł.Kompetentny,rzeczowy, pacjenci go szanują.Wspaniały człowiek!!!

pacjenci go szanują.Wspaniały człowiek!!!

Na poczatku bylam zadowolona.Dzieki niemu i wyslaniu mnie na konkretne badania wiem co mi jest.Ale jak mi odmowil wizyty domowej gdy lezalam z goraczka i skonczylo sie to zapaleniem pluc zmienilam lekarza.Poza tym te koszmarne kolejki,nawet tydzien czekania na wizyte..Zmienilam przychodnie i lekarza i jestem zadowolona

Do dzisiaj miałam jak najlepsze zdanie na temat doktora. Jednak po tym jak dzisiaj nie przyjął ciężarnej, która zemdlała pod jego gabinetem i byla jego pacjentką, uległo ono zmianie. Jestem bardzo rozczarowana zachowanie doktora i myślę, że nie można tego tłumaczyć nadmiarem pacjentów, bo doktor sam wyraził tym ludziom zgodę, aby sie do niego zapisywali..

Pan dr Galas jest wyjątkowym lekarzem rodzinnym.Jego gabinet oblegają tłumy pacjentów.Cenię go za fachowość oraz kulturę osobistą.Jest niewątpliwie najlepszym lekarzem rodzinnym w Żarach.Wielu pacjentów zawdzięcza mu zdrowie i życie.Szanujmy takich lekarzy bo jest ich tak mało.Wdzięczna pacjentka.

Jak dla mnie najlepszy lekarz w całych Żarach ! Zna się na rzeczy, przeprowadza zawsze bardzo SZCZEGÓŁOWĄ diagnostykę nim zacznie leczyć oraz zbiera porządny wywiad a do tego jest bardzo miłym człowiekiem. Można z nim porozmawiać, zapytać o wszystko i zawsze otrzymać wyczerpującą odpowiedź. Nie traktuje ludzi przedmiotowo ani nie jest opryskliwy. Nikomu nie odmówi nigdy pomocy. Nie wyobrażam sobie leczenia u nikogo innego. Prawdziwy lekarz z powołania i człowiek z dużym sercem. Nie bez powodu ustawiają się do Niego gigantyczne kolejki. Pozdrawiam Pana Doktora i szczerze polecam. :)

CUDOWNY lekarz!Rzadko sie spotyka lekarza z powołaniem, a doktor Galas bez wątpienia nim jest!Nigdy nie zostawi żadnego pacjenta, przyjmuje nawet niezarejestrowanych, mimo iżgodziny przyjęc sie skończyły. Prawdziwy fachowiec a przy tym spokojny, opanowany, wszystko rzeczowo wyajśni, nigdy się nie spieszy, bez najmniejszego problemu daleje skierowania na badania, nic nie trzeba wymuszać, sam z siebie to robi!Gbyby wszyscy lekarze bylyli tacy jak on, to leczenie mogłaby byc przyjemnością. Naprawde gorąco polecam tego lekarza rodzinnego.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Bardzo dobry specjalista, świetny fachowiec, a do tego wspaniały człowiek. Niezwykle ceniony i oblegany przez pacjentów o czym świadczy zwycięstwo w plebiscycie Gazety Lubuskiej na najlepszego lekarza 2011 roku. Pan Doktor był bezkonkurencyjny, gdyż znaczną przewagą głosów pokonał konkurentów. Bardzo cenię Pana Doktora za fachowość w swojej dziedzinie. Jest bardzo dobrym lekarzem i sympatycznym człowiekiem.