lekarz Arkadiusz Garbacki

Doktor zawiódł mnie totalnie. Wszystkie dolegliwości zwalił na chorobę przewlekłą, nie zależało mu na wyjaśnieniu sprawy. Powiedział, że opis rezonansu nie podoba mu się, więc zaproponowałam obejrzenie płyty. Nie chciał, co to za specjalista, która sam nie czyta zdjęć i na tej podstawie ocenia. Wizyta polegała jedynie na klepaniu wszystkiego na klawiaturze i wzięciu za to grubych pieniędzy.

Trafiłem do doktora Garbackiego z wypadku tuż przed Sylwestrem. Byla niedziela, nie wiedziałem co ze mną będzie i byłem pełen obaw. Tymczasem w szpitalu w Płońsku otrzymałem bardzo profesjonalną pomoc. Dr Garbacki zoperował staw bardzo sprawnie, wyjaśnił dokladnie co się stało i jakie leczenie zostało zastosowane. Proces leczenia przebiegał gładko i obecnie jestem już prawie całkowicie sprawny. Wszystko to dzięki fachowości dr Garbackiego. Jestem Mu bardzo wdzięczny nie tylko za pomoc medyczną lecz także za dobre słowa, które były wielkim wsparciem w tych stresujących okolicznościach. Każdemu mogę polecić tego Lekarza z dużej litery!

Od wielu lat jesteśmy pacjentami Doktora mamy za sobą udane zabiegi,w dniu dzisiejszym kolejna udana operacja wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego u męża Dziękujemy jesteśmy bardzo wdzięczni.

Bardzo dobry lekarz, a przede wszystkim bardzo dobry człowiek. Swoją postawą -lekarza -przełamuje stereotyp nadętego, zarozumiałego Pana Doktora "bez kija nie podchodź, a jeśli - to tylko na kolanach". Życzliwy, kompetentny, świetny fachowiec. Bardzo mi pomógł.

nie zgadzam sie z ta opinia lekarz ten operowal biodro mojego meza i jest mistrzem w tym co robi

Nie wiem skąd te pozytywy, ale to gbur jakich mało. Może młodym pomaga, ale dla starszych tworzy statystyki........

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek. Doskonały fachowiec z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Polecam każdemu poszukującemu dobrego ortopedy. Na pewno przeprowadzi leczenie najlepiej jak to możliwe.

Operował moje więzadło w kolanie. Kilka miesięcy po wracałem już do sportu. Pełen profesjonalizm, dobre podejście do pacjenta. Poleciłbym go każdemu.

Miałem zerwane więzadło w kolanie. Przez 1,5 roku leczyłem się w przychodni na Winiarach. Gdy w końcu trafiłem do p. Garbackiego, okazało się, że w trakcie leczenia u poprzedniego ortopedy moje kolano zostało doprowadzone do jaszcze gorszego stanu. Pan doktor po badaniu od razu dał mi skierowanie do przychodni na Kościuszki, a następnie na operację.Trwało to ok. 2 miesięcy.Teraz po ok. roku mogę stwierdzić, że operacja się udała, 0 dolegliwości, chociaż w kolanie mam inplant.

Jest to naprawde bardzo dobry lekarz ,który każdemu pacjentowi spokojnie wytłumaczy a nawet narysuje co mu dolega i wyjaśni jakie są najlepsze metody leczenia.Jest bardzo rzeczowy ,solidny i potrafi wszystko wyjaśnić w przystępny sposób!Takiego lekarza polecam.