lekarz Arkadiusz Gręda

Neurolog

3,4
2,8
2,8

Ostatnio czesto nie ma lekarza. Wizyty sa przekladane. Jak lekarz juz jest i jest ustalona zalegla wizyta potrafi w istatniej chwili odmowic i nie przyjmie. Nie polecam.

Korzystałam z usług tego pana 3 razy i za każdym razem wizyta była przekładana, bo go nie było. Kiedy raczył się zjawić w pracy, spóźnił się. Czytanie płyty MRI ? To jakiś żart. Brak wiedzy i szacunku dla innych a także olewanie ludzi jest porażające. Nie wiem kto mu wystawia pozytywne komentarze - sam? Więcej z jego usług nie skorzystam i wszystkim odradzam

Lekarza jak najbardziej polecam. Konkretny, zna się na swoim fachu. Z płyty z rezonansu magnetycznego kręgosłupa dał diagnozę taką samą jak pani doktor nauk medycznych z Wrocławia nie czytając jej opisu.

lekarz z ogromną wiedzą , rzetelny, kompetentny, wyrozumiały. Trudno mi się zgodzić z opinią niektórych pacjentów - owszem bywa zmęczony ale kto nie bywa. Przyjmuje pacjentów ponad normę co w wielu przypadkach u innych specjalistów w ogole nie wchodzi w rachubę. Polecam

lekarz z ogromną wiedzą , rzetelny, kompetentny, wyrozumiały.

Na wizytę umawiałem się kilka razy, każdorazowo słuchając, że doktora dziś nie ma w pracy. Kiedy dostąpiłem zaszczytu przyjęcia nie słuchał co się do niego mówi, na koniec powiedział, że jego też boli i ma dość słuchania o tym cały dzień.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Jawor"?

Wyspiańskiego 7

Anna Siejka

Neurolog dziecięcy
Jawor

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KORMED" Sp. z o.o. Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Dmowskiego 9
ulica Mickiewicza 1A/5
59-220 Legnica
Sztygarska 28
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne "MEDICUS" - PRZYCHODNIA
ulica Leśna 8
59-300 Lubin
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin
Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Kuziennicza 4
Laboratorium Analityki Medycznej i Mikrobiologii