Arkadiusz Kijewski

Ginekolog, Ginekolog położnik

super lekarz dawna pacjentka szanowny panie doktorze czy lekarz ginekolog moze odczytac cytologie bardzo prosze o informacje jesli pan odpisze zdradze panu jedna tajemnice

Pan doktor prowadził moją ciążę, wcześniej chodziłam do niego około 2 lat. Zanim na niego trafiłam chodziłam do wielu ginekologów w Enel-Medzie i zdecydowanie ranking wygrywał dr Kijewski. Plus przede wszystkim za uprzejmość, życzliwość i swobodny sposób bycia, choć na pewno nie każdy musi polubić to specyficzne zwracanie się do pacjenta. Dzięki miłej atmosferze nie ma oporów przed zadawaniem wszelakich pytań, doktor nigdy nie zbywa i wszystko cierpliwie tłumaczy. Rzeczywiście, nie da się nie zauważyć jego pro-rodzinnego nastawienia, kobiety które nie planują dzieci mogą się poczuć podirytowane. Nie wiem, czy oprócz dobrego humoru, życzliwości, Pan doktor wykazuje się również szczególnymi kompetencjami i wiedzą w sytuacji, gdy pojawiają się jakiekolwiek problemy. Na szczęście u mnie ciąża przebiegała wzorcowo. Kiedy postanowiłam postarać się o dziecko od razu dostałam skierowania na liczne badania, w trakcie ciąży dr również pilnował, by wszystkie badania były regularnie wykonywane. Nie wciska ciężarnym pacjentkom witamin "na wszelki wypadek", co mnie akurat odpowiada. Póki co na pewno nie zamierzam zmieniać lekarza. Polecam.

Nie polecam. Nie stosuje prewencji -zapobieganiu, przebadaniu czy wszystko jest w porzadku aby moc starac sie o dziecko, tylko odsyla odrazu do poradni nieplodnosci.

Niezastąpiony specjalista, kompetentny, całościowo informujący o przebiegu leczenia. Nigdy nie zbył żadnego mego pytania. Prowadził dwie moje ciąże i szczerze polecam go każdej pani.

Pan Arkadiusz prowadził moje dwie ciąże,a teraz jestem u niego po raz trzecie:)Oczywiście wiadomo dlaczego.Bywałam u innych lekarzy,ale on jest najlepszy,więc po co zmieniać.POLECAM W 100%.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Jabłonna"?

Tłuszcz

Janusz Kołodziej