lekarz Arkadiusz Koniarski

Ortopeda

3,9

Najlepszy specjalista u jakiego mam przyjemność leczyć się po urazie kolana i artroskopii wykonanej przez Doktora. Życzliwy i uprzejmy dla swoich pacjentów. Dr Koniarski to lekarz z ogromną wiedzą, doświadczeniem w tego typu skomplikowanych operacjach i przede wszystkim powołaniem. Jako jedyny był w stanie konkretnie przedstawić mi plan leczenia ze szczegółami i wykonać operacje jednoetapowo. Sam zabieg wielowięzadłowej rekonstrukcji kolana i szycia łąkotki w 100% udany. Regularne kontrole i praca z fizjoterapeutami wciąż trwają ale jestem w pełni zadowolona i polecam!

2 lata minęły od operacji wykonanej przez "duet". Na moje sugestie,że coś jest nie tak z kolanem po operacji, lekarz stwierdził że według niego operacja się udała. obecnie szukam ratunku w prywatnych klinikach . kolano jest do re operacji.

Bardzo sympatyczny lekarz. Od razu po pierwszej wizycie podjął kroki w kierunku leczenia. Uprzejmy, wytłumaczył na czym polega choroba i jak ją leczyć. Uśmiechnięty i bardzo kompetentny. :)

Wizyta trwała dosłownie 5 minut. 150 zł skasowane i... tyle. Gdybym znalazł te opinie wcześniej to nie tracił bym czasu i pieniędzy. Brak kultury i szacunku do pacjenta. Zero zainteresowania problemem pacjenta. Jak ktoś zapłaci za taką wizytę 350 zł to musi czuć się mega ...

Brak kultury i szacunku do pacjenta. Zero zainteresowania problemem pacjenta. Jak ktoś zapłaci za taką wizytę 350 zł to musi czuć się mega oszukanym. Osobiście nie polecam nikomu.

Po wypadku na nartach szukałem pomocy u "podobno" najlepszego ortopedy. Tydzień dzwonienia (codziennie). Po tygodniu łaskawie oddzwania jakaś Pani i pyta w jakiej sprawie dzwoniłem :/ (porażka). Następnie ta Pani oświadcza, że zapisy na wizyty są na maj, ale jeśli chcę to zapisze mnie w ...

Po wypadku na nartach szukałem pomocy u "podobno" najlepszego ortopedy.
Tydzień dzwonienia (codziennie). Po tygodniu łaskawie oddzwania jakaś Pani i pyta w jakiej sprawie dzwoniłem :/ (porażka). Następnie ta Pani oświadcza, że zapisy na wizyty są na maj, ale jeśli chcę to zapisze mnie w najbliższy wtorek za 350 zł (wizyta w terminie 150 zł).
Normalnie za 150 zł na wizycie lekarz robi USG, a tu niespodzianka... przed wizyta mam zrobić prześwietlenia, USG, a najlepiej rezonans magnetyczny.
Przyznaję, że jestem idiotą który zapłacił za te wszystkie badania i za wizytę 350 zł.
Dowiedziałem się, że mój rezonans był robiony tu cytat: "żelazkiem" i nic na nim nie widać.
Dostałem dane rehabilitanta do którego mam się zgłosić i jak samo nie przejdzie po rehabilitacjach to mam się zgłosić ponownie na wizytę.(to chyba był taki żart, ale mało śmieszny...)
To jest jakaś porażka! Cena wizyty to zwykła kradzież! Zero zainteresowania pacjentem. Przysięgę Hipokratesa sobie przypomnij lekarzyno!!
NIE POLECAM Szkoda pieniędzy i czasu.
Marcin P.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Częstochowa"?

NZOZ Centrum Medyczne Jurajska, Medigap sp. z o.o.
ul. Brzezińska 6a

ORTHOmedyk