lekarz Arkadiusz Koniarski

Mój przypadek "nawykowe zwichnięcie rzepki". 5 wizyt u doktora po 300zł i tłumaczenie, że rehabilitacja pomoże. Rehabilitacja przez 5 miesięcy co tydzień (płatna 130zł za godz) nie pomogła. Dla mnie zmarnowane pieniądze i czas. Arogancja doktora i pokazywanie wyższości nad pacjentem, zero konkretnej pomocy z jego strony. Dziś jestem 8 miesięcy po rekonstrukcji rzepki u dr Malinowskiego i jest super, nareszcie kolano nie boli, jest stabilne, "nie lata na boki". Także z mojej perspektywy i mojego przypadku leczenia w życiu nikomu nie polecę dr Koniarskiego.

Trafiłem do doktora w roku 2014 z zerwanym więzadłem i uszkodzonymi łąkotkami. Dzięki fachowej i szybkiej diagnozie udało się przeprowadzić zabieg artroskopii kolana. Oczywiście zabieg przebiegł bez problemu i po paru tygodniach mogłem normalnie chodzić. Następne dwa zabiegi polegające na transplantacji łąkotek również zakończyły się sukcesem. Po wielu tygodniach rehabilitacji (niezbędnej do odzyskania sprawność) noga znacznie się wzmocniła. Dzisiaj mija 8 miesięcy od ostatniego zabiegu i nareszcie mogę swobodnie chodzić (a nawet biegać!), uprawiać inne aktywności fizyczne oraz podróżować bez obawy o stan mojej nogi. Dzięki pomocy doktora Koniarskiego teraz mogę normalnie funkcjonować. Bardzo się cieszę że trafiłem na tak wybitnego specjalistę w dziedzinie artroskopii. Jeszcze raz dziękuję Panie doktorze. Zdecydowanie polecam każdemu kto ma problemy z kolanami.

Do Pana Koniarskiego trafiłam z polecenia znajomej. Lekarz od razu profesjonalnie wytłumaczył w jakim stanie jest moje kolano i co należy zrobić. Operacja, która polegała na rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego przebiegła pomyślnie. Zawsze uśmiechnięty, sympatyczny i przede wszystkim godny polecenia. :)

Pan doktor Koniarski przeprowadzał u mnie zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Zabieg był konieczny, gdyż ból uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Długo nie mogłam się zdecydować. Towarzyszył mi strach. Byłam u wielu lekarzy lecz rozkładali ręce. Dwukrotnie padło nazwisko dr jako najlepszego specjalisty w tej dziedzinie. Zaufałam. Operacja się udała. Minęło 5 lat, a ja nie odczuwam żadnego dyskomfortu w operowanym kolanie. Polecam każdemu. Pan doktor to specjalista od spraw niemożliwych.

Pan Dr Koniarski to wybitny specjalista i wspaniały człowiek. Bardzo konkretny i profesjonalny. W czytelny sposób wyjaśnił na czym będzie polegał zabieg. W następny dzień po zadzwonił i zapytał jak się czuję i czy wszystko w porządku. Operacja odbyła się w Jędrzejowie. Oddział ortopedii nowy, czyściutki, sala 2 os. Zabieg wykonany w trybie pilnym. Naprawdę polecam. Będę mogła znowu uprawiać ukochany sport. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Najlepszy specjalista u jakiego mam przyjemność leczyć się po urazie kolana i artroskopii wykonanej przez Doktora. Życzliwy i uprzejmy dla swoich pacjentów. Dr Koniarski to lekarz z ogromną wiedzą, doświadczeniem w tego typu skomplikowanych operacjach i przede wszystkim powołaniem. Jako jedyny był w stanie konkretnie przedstawić mi plan leczenia ze szczegółami i wykonać operacje jednoetapowo. Sam zabieg wielowięzadłowej rekonstrukcji kolana i szycia łąkotki w 100% udany. Regularne kontrole i praca z fizjoterapeutami wciąż trwają ale jestem w pełni zadowolona i polecam!

2 lata minęły od operacji wykonanej przez "duet". Na moje sugestie,że coś jest nie tak z kolanem po operacji, lekarz stwierdził że według niego operacja się udała. obecnie szukam ratunku w prywatnych klinikach . kolano jest do re operacji.

Bardzo sympatyczny lekarz. Od razu po pierwszej wizycie podjął kroki w kierunku leczenia. Uprzejmy, wytłumaczył na czym polega choroba i jak ją leczyć. Uśmiechnięty i bardzo kompetentny. :)

Wizyta trwała dosłownie 5 minut. 150 zł skasowane i... tyle. Gdybym znalazł te opinie wcześniej to nie tracił bym czasu i pieniędzy. Brak kultury i szacunku do pacjenta. Zero zainteresowania problemem pacjenta. Jak ktoś zapłaci za taką wizytę 350 zł to musi czuć się mega oszukanym. Osobiście nie polecam nikomu.

Po wypadku na nartach szukałem pomocy u "podobno" najlepszego ortopedy. Tydzień dzwonienia (codziennie). Po tygodniu łaskawie oddzwania jakaś Pani i pyta w jakiej sprawie dzwoniłem :/ (porażka). Następnie ta Pani oświadcza, że zapisy na wizyty są na maj, ale jeśli chcę to zapisze mnie w najbliższy wtorek za 350 zł (wizyta w terminie 150 zł). Normalnie za 150 zł na wizycie lekarz robi USG, a tu niespodzianka... przed wizyta mam zrobić prześwietlenia, USG, a najlepiej rezonans magnetyczny. Przyznaję, że jestem idiotą który zapłacił za te wszystkie badania i za wizytę ...

Po wypadku na nartach szukałem pomocy u "podobno" najlepszego ortopedy.
Przyznaję, że jestem idiotą który zapłacił za te wszystkie badania i za wizytę 350 zł.
Dowiedziałem się, że mój rezonans był robiony tu cytat: "żelazkiem" i nic na nim nie widać.
Dostałem dane rehabilitanta do którego mam się zgłosić i jak samo nie przejdzie po rehabilitacjach to mam się zgłosić ponownie na wizytę.(to chyba był taki żart, ale mało śmieszny...)
To jest jakaś porażka! Cena wizyty to zwykła kradzież! Zero zainteresowania pacjentem. Przysięgę Hipokratesa sobie przypomnij lekarzyno!!
NIE POLECAM Szkoda pieniędzy i czasu.
Marcin P.