Lekarze Płońsk

dr n. med. Aleksandra Czepiel

dr n. med. Aleksandra Czepiel

Internista, Kardiolog

09-100 Płońsk

Gdybym miał polecić kardiologa komuś z rodziny lub najlepszemu przyjacielowi poleciłbym Panią Doktor Aleksandrę Czepiel

lekarz Małgorzata Kalinowska-Michalak

Anestezjolog, Pediatra

Dermomedic
ul. Grunwaldzka 12
09-100 Płońsk

Super kobieta ;) takiego lekarza jak pani doktor nigdy nie bedzie!! Jest najlepsza!! Leczyla mnie a teraz moje dzieci super :)
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 8089, 'name': u'P\u0142o\u0144sk'} Logopeda dziecięcy
                                       mgr Katarzyna  Sudoł

mgr Katarzyna Sudoł

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Gabinet Terapii Logopedycznej Muftak
Wieczorków
Płońsk

Dobrych logopedów jest garstka. Na szczęście w końcu trafiliśmy z synem do Pani Kasi która rozwinęła u niego mowę, a nie było łatwo.. Zawsze będę polecać Panią Kasie bo mogę to robić z czystym sumieniem. Syn w koncu mowi, my jako rodzice możemy spać spokojnie. Z całego serca dziekujemy!
Opinia dodana przez: Natalia

mgr Monika Krawczyk

Logopeda, Logopeda dziecięcy

KWIATOWA 35
09-100 Płońsk

Zdecydowanie polecam Panią Monikę, rok temu korzystaliśmy z porad i efekty współpracy były rewelacyjne. Terminy dostosowane do Naszych potrzeb- nawet weekendy, na każdych zajęciach synek korzystał z innych pomocy- gier, kart, to co dla Nas ważne chodził z uśmiechem na zajęcia, a w domu chętnie wykonywalł ćwiczenia w formie zabawnych wierszyków i zadań. Szybko nadrobiliśmy zaległości zarówno w wymowie jak i w czytaniu, analizie głoskowej i percepcji wzrokowo- słuchowej- nauka ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Bartłomiej Kwiatkowski

USG

09-100 Płońsk

Robiłam USG sutków u Pana doktora w przychodni rentgenologów Warynskiego (miejsce położone w bardzo dobrym puncie Śródmieścia). Człowiek bardzo przyjemny i uprzejmy. Zrobił szczegółowy wywiad, w trakcie ze spraw stanowiących przedmiot wizyty zgrabnie przeszedł do rozmowy na inny temat, co mnie całkowicie zaskoczyło i podobało mi się to, bo jakby tym samym spowodowało większą otwartość. Na koniec podsumował badanie i byłam szczęśliwa. Polecam i sama będę wracać.
Opinia dodana przez: ElAga
Konkretny, budzący zaufanie, niedrogi- polecam
Polecam Panią Doktor.Miałam problem z kolanem, Pani Dr najpierw szczegółowo przepytała mnie z dolegliwości, potem dokładnie zbadała, na koniec zrobiła usg kolana, żeby mieć pewność, co do diagnozy. Zlecona rehabilitacja pomogła. Polecam.
Opinia dodana przez: Klaudia

dr Dariusz Szydłowski

Traumatolog, Ortopeda

Eskulap
Grunwaldzka 1a
Płońsk

Bardzo kompetentny, dociekliwy, bardzo uprzejmy, poważnie taktujący pacjenta, odpowiedzialny - godny polecenia

lekarz Tomasz Dobrowolski

Szpital
Henryka Sienkiewicza 7
09-100 Płońsk

Dziękuję serdecznie za szczęśliwie przeprowadzony zabieg operacyjny, wyjątkową empatię, umiejętności, oddane serce i ciepło jakim zostałem otoczony. Pozdrawiam, Marek Jagiełło
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Jolanta Siemiątkowska

Pulmonolog, Internista

Szpital
Henryka Sienkiewicza 7
09-100 Płońsk

Doskonały lekarz, godny polecenia. Poświęca dużo czasu pacjentowi, doskonale tłumaczy. Stawia trafne diagnozy. Uprzejmy.

lekarz Krystyna Wołoszyńska-Agroszewska

Internista, Endokrynolog

Płocka 29 (Vimed)
09-100 Płońsk

Wybitny specjalista, cierpliwa i empatyczna. Bez względu na ilość zapisanych pacjentów, nikomu nie odmawia pomocy. Bardzo polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marcin Ozdarski

09-100 Płońsk

Dr Ozdarski to lekarz, którego zdecydowanie mogę polecić. Kompetentny, uprzejmy, ma bardzo dobre podejście do pacjentów, kulturalny, bardzo szczegółowo wyjaśnia przyczyny objawów i zastosowane leczenie. Od kilku lat leczy moją Mamę, ma wyjątkowe, ciepłe podejście do starszych pacjentów.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Katarzyna Łuszczewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

09-100 Płońsk

Bardzo uprzejma Pani doktor. Zbadała dzidzię kompleksowo, poświęcając wystarczająco czasu, tłumacząc co robi i dlaczego, bardzo delikatna w podejściu.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Bardzo miła, konkretna i uczciwa Pani Doktor takich lekarzy jest mało .Zawsze dobrze diagnozuje chorobę,polecam Panią Doktor.Jestem bardzo zadowolona i nadal korzystam z usług lekarskich.
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Marek Mądrecki

Prywatny Gabinet Lekarski-USG
09-402 Płońsk

Świetny lekarz. Trafiłam do niego słysząc bardzo dobre opinie. Wspaniałe podejście do pacjenta. Dokładnie mnie przebadał i umówił na zabieg wycięcia guzka. Minęły już trzy miesiące a po szwie nie ma prawie śladu. Gorąco polecam doktora Mądreckiego!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Anna Marciniak

Psychiatra

09-100 Płońsk

Pani Doktor ma indywidualne podejście do każdego pacjenta, poświęca każdemu tyle czasu ile potrzebuje, jest bardzo uprzejma. Od lat leczę się u Pani Doktor w przychodni i jestem bardzo zadowolona. Jest naprawdę godna polecenia.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Jacek Szewczyk

Lekarz medycyny ratunkowej

Płońsk

lekarz godny polecenia, profesjonalny i ludzki.

lekarz Dariusz Ostapowski

Chirurg ogólny, Urolog

MIKODENT Aneta Lewandowska-Mielcarek
Kopernika 5K/1
09-100 Płońsk

lekarz godny polecenia ,kompetentny w swoim fachu miły i uprzejmy potrafi dobrze zmotywować pacjenta profesjonalista w wykonywaniu zabiegów.

lekarz Jarosław Tucholski

09-100 Płońsk

Bardzo Polecam Ostoja spokoju i empatii. Z ogromną wiedzą,a przede wszystkim chęcią pomocy . Dzięki niemu funkcjonuję i żyję Dziękuję

lek. dent. Magda Uznańska

Poradnia Stomatologiczna "ELA-DENT"
Grunwaldzka 8a/21
09-100 Płońsk

Witam, Pani stomatolog naprawdę godna polecenia! imponująco cierpliwa zarówno do mnie jak i mojego dziecka!
Opinia dodana przez: Olga