Rewelacyjne podejście, zaangażowanie. Diagnozy na podstawie przeprowadzonych badań a nie z góry oklepanych przyzwyczajeń.

Lekarz z tych co leczą kaszel gdy pacjent ma zapalenie płuc. Moja mama by była dawno bez nogi, na szczęście już jej nie "leczy".

Wspanialy ufammm mu bardzo chodzę do.niego z nogami a teraz I z czyms innym idę bo mu ufam;))mam nadzieje ze I teraz sie nie pomyle;)

Podany numer jest nieaktualny,podaje tutaj aktualne numery : rejestracja na nfz : tel. 32 4572577 prywatnie: tel.kom. : 600 057 732 . Mysle ze pomoglem,pozdrawiam:)

prywatnie: tel.kom. : 600 057 732 .
Mysle ze pomoglem,pozdrawiam:)

wjatkowy lekarz nie owija w bawelne nie naciaga na kase zna sie na swojej pracy i ma wlasciwe podejcie do ludzi ..polecany przez innych lekarzy.zreszta nie bez powodu leczylam sie prawie rok i naprawde nie zaluje pieniedzy ..jeszcze kilka zabiegow i bede zdrowa ..i to dzieki niemu mam dzis zdrowa coreczke odradzil mi leki szkodliwe dla ciazy zapisane przez innego lekarza dla mnie jest wlasciwym czlowiekiem na wlasciwym miejscu i naprawde polecam kobietom w ciazy i wszystkim niesmialym osobom ..siwa

polecam!!!!!!!111 pan doktor jest najlepszy !!!!

polecam!!!!!!!111 pan doktor jest najlepszy !!!!

Pan Dr Kowalski to kolejny lekarz z powołania. Przede wszystkim wyrazy uznania dla jego determinacji w prowadzeniu Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Jest to miejsce o dużym standardzie,fachowej obsłudze i rozwiązuje problem tych, którzy nieszczególnie przepadają za szpitalami. Ludzie tam są cudowni, a sam Pan Doktor - fachowy i konkretny. Polecam. Natalia F.

dobry lekarz dobre podejscie do pacjenta potrafi wytłumaczyc co jak i po co na chłopski rozum ;)

Dobry lekarz. Godny polecenia. Byłam niedawno u doktora Kowalskiego z gozkiem na głowie. Wycioł szybko, bezboleśnie, bez problemu. Wszystko poszło szybko i sprawnie nawet nie wiedziałam kiedy skończył. Nic nie bolało. Założył szwy na ponad tydzień I już po wszystkim. Lekarz bardzo miły i dobry.

Bardzo dobry fachowiec, konkretny facet. Polecam! Do problemu podchodzi rzeczowo, sposób prowadzenia pacjenta wzbudza zaufanie. Po zabiegu jest do dyspozycji na telefon i w razie potrzeby podjedzie do domu na konsultację.