dr Arkadiusz Kowalski

Chirurg dziecięcy, Chirurg ogólny

Lekarz z tych co leczą kaszel gdy pacjent ma zapalenie płuc. Moja mama by była dawno bez nogi, na szczęście już jej nie "leczy".

Wspanialy ufammm mu bardzo chodzę do.niego z nogami a teraz I z czyms innym idę bo mu ufam;))mam nadzieje ze I teraz sie nie pomyle;)

Podany numer jest nieaktualny,podaje tutaj aktualne numery : rejestracja na nfz : tel. 32 4572577 prywatnie: tel.kom. : 600 057 732 . Mysle ze pomoglem,pozdrawiam:)

prywatnie: tel.kom. : 600 057 732 .
Mysle ze pomoglem,pozdrawiam:)

wjatkowy lekarz nie owija w bawelne nie naciaga na kase zna sie na swojej pracy i ma wlasciwe podejcie do ludzi ..polecany przez innych lekarzy.zreszta nie bez powodu leczylam sie prawie rok i naprawde nie zaluje pieniedzy ..jeszcze kilka zabiegow i bede zdrowa ..i to dzieki niemu mam dzis zdrowa coreczke odradzil mi leki szkodliwe dla ciazy zapisane przez innego lekarza dla mnie jest wlasciwym czlowiekiem na wlasciwym miejscu i naprawde polecam kobietom w ciazy i wszystkim niesmialym osobom ..siwa

polecam!!!!!!!111 pan doktor jest najlepszy !!!!

polecam!!!!!!!111 pan doktor jest najlepszy !!!!

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Wodzisław Śląski"?

c
Wodzisław Ślaski
44-300 Wodzisław Śląski
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51

Krzysztof Skowronek