dr n. med. Arkadiusz Kucharek

Pan doktor Arkadiusz Kucharek to nie tylko lekarz, który posiada ogromne kompetencje i wiedzę,ale także empatyczny i dobry człowiek.Moja opinia nie jest tylko i wyłącznie opinią osoby,która korzystała z opieki w prywatnym gabinecie,ale przede wszystkim opinią pacjentki,która była hospitalizowana na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym(w ramach NFZ) w Szpitalu Powiatowym w Świętochłowicach.Profesjonalizm,ogromna kultura osobista i empatia-te słowa"definiują"Pana doktora Kucharka🥰

Pan doktor jest naprawdę świetnym biznesmenem, odbiera długie telefony podczas badania, załatwia jakieś swoje sprawy biznesowe, wręcza karteczki z prywatnym gabinetem. Szkoda że nie idzie to w parze z innymi umiejętnościami, ważnymi dla pacjentek.

leżałam na ginekologii w Świętochłowicach,jestem bardzo zadowolona z opieki.Pan doktor miły,kompetentny,cierpliwy.Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy.Na oddziale czysto,pielęgniarki super.Opieka super.Polecam

Pan dr prowadził moją ciąże i szczerze mogę go polecić. Zawsze ma czas, odpowie na wszystkie pytania mimo że na korytarzu czeka dużo pacjentek i jest opóźnienie nie spieszy się, a na takiego fachowca warto poczekać. Pan doktor posiada ogromna wiedzę, jest bardzo uprzejmy. Serdecznie polecam.

Jestem pacjentką tego lekarza od ponad 10 lat, mam za sobą leczenie i zabieg który wykonywał dr Kucharek, wszystko skończyło się dobrze bez najmniejszych komplikacji. Raz do roku usg piersi, cytologia bez żadnego proszenia w ramach wizyty kontrolnej,w razie potrzeby częściej, zawsze miłe i fachowe podejście, bez pośpiechu, zawsze wysłucha i wytłumaczy wszystkie wątpliwości . Dodam, że nie jestem prywatna pacjentką, chodzę do dr Kucharka wyłącznie w ramach świadczeń NFZ i nigdy z tego powodu nie zostałam źle potraktowana. Szczerze polecam tego lekarza i wszystkim paniom życzę takich lekarzy jak dr Arkadiusz Kucharek.

Drogie Panie! Z czystym sumieniem nie polecam tego lekarza tzw. oszusta i przekrętacza. Celowo wydaje mylne diagnozy, aby kierować pacjentki na niepotrzebne zabiegi, za które on dostaje niezłą kasę.Takie postępowanie godne jest nie tylko potępienia, ale skierowania sprawy na drogę sądową.

Prowadzil moja ciaze lekarz kometentny uprzejmy . Dzieki lekarzowi mam cudownego syna.Szpital czysty perosnel uprzejmy i z czystym sumieniem moge polecic lekarza i szpital polozniczo ginekologiczny w swietochlowicach

Operował mnie.Pobyt na oddziale i sala operacyjna to koszmar, nikomu tego nie życzę chyba ze masochistom.Po kontroli u lekarza prowadzącego diagnoza cyt.....gdyby nie szwy to nie wiedziałbym że jest już po operacji.Skierowanie na zabieg ponownie.Strach mnie paraliżuje że znowu jakiś lekarz odwali partactwo a ja przejdę horror fizyczny i psychiczny

wybrałam pana Dr Kucharka ponieważ wydawał mi się bardzo kompetentny i doświadczony, nie podoba mi się jednak jego podjescie do pacjentek w momencie kiedy ma duże opóźnienie i duzo pacjentek czeka na wizyte wówczas bardzo szybko zbywa nie tłumacząc nic, a badanie trwa bardzo krótko pomimo tego że jestem w ciązy i mam dużo wątpliwości a w gabinecie jestem 5 min.Trochę się zawiodłam mam nadzieje ze więcej sie to nie powtórzy takie zbycie i na szybko załatwienie sprawy skoro płaci sie również się wymaga od lekarza podejścia profesjonalnego.

Trafiłam do doktora Kucharka zaraz po wypisie ze szpitala, w Chorzowie (bardzo źle wspominam pobyt w tej placówce, kompletny brak kompetentnej informacji)dopiero dr Kucharek wyjaśnił mi na czym polegał problem. Moim zdaniem to lekarz godny polecenia.