dr Arkadiusz Nowak

Jestem zachwycona podejściem doktora do pacjenta.Wykonał wszystkie badania, odpowiedział na wszystkie pytania.Polecam

Byłam u doktora pierwszy raz. Bardzo miły, uprzejmy,wszystko dokładnie objaśnił,kompetentny. Z całym sumieniem mogę polecić innym pacjentkom wizytę u doktora.

Pierwszy raz w życiu piszę jakąkolwiek opinię na temat lekarza i robię to tylko ku przestrodze dla wszystkich kobiet, które zamierzają udać się na wizytę do doktora Nowaka. Słyszałam wiele negatywnych opinii na jego temat, ale niestety był to jedyny lekarz w okolicy na NFZ bo na prywatną wizytę niestety nie miałam funduszy. Do lekarza Nowaka udałam się w 7 tygodniu ciąży. Od wejścia zachowywał się irytująco, rzucał głupkowate teksty i uśmieszki, bagatelizował merytoryczne pytania i wątpliwości. Podczas badania USG nie odpowiadał jednoznacznie na nurtujące pytania i wątpliwości, był protekcjonalny ...

Do lekarza Nowaka udałam się w 7 tygodniu ciąży. Od wejścia zachowywał się irytująco, rzucał głupkowate teksty i uśmieszki, bagatelizował merytoryczne pytania i wątpliwości. Podczas badania USG nie odpowiadał jednoznacznie na nurtujące pytania i wątpliwości, był protekcjonalny i kpiący.
Kilkakrotnie poprawiał mnie z pogardą mówiąc, że nie noszę w sobie dziecka tylko „twór” lub „zarodek” bo nawet nie „płód”. Bagatelizowałam Jego zachowanie bo nie interesowały mnie medyczne terminologie które nie były mi oczywiście obce, bo chciałam tylko wiedzieć że dziecko jest prawidłowo zagnieżdżone w jamie macicy.
Miarka się przebrała, kiedy poprosiłam o skierowanie na standardowe badania, THC, morfologia, glukoza. Lekarz odmówił jednoznacznie stwierdzając, że nie daje skierowania na takie badania przed 10 tygodniem, gdyż mogę nie donosić ciąży i nie będzie płacił w ciemno.
Z równowagi nie wyprowadziła mnie pogarda i chamska i bezpośredniość ale brak kompetencji, gdyż ginekolog powinien wiedzieć, że nadczynność tarczycy może być powodem poronienia.
Wyszłam z gabinetu a skierowanie tego samego dnia od razu wystawił mi lekarz rodzinny, który był zniesmaczony cała sytuacją.
Stanowczo nie polecam a wręcz odradzam tego lekarza

Nie polecam, a nawet odradzam. Lekarz niekompetentny i nieuprzejmy. Mówienie do pacjentki ''niedługo nikt nie będzie chciał na ciebie spojrzeć bo będziesz taka chuda", "tabletki antykoncepcyjne nie pomogą ci w przytyciu" bądź "zacznij coś jeść bo taka chudość nie jest atrakcyjna" są tam na porządku dziennym. Szkoda, że ani Pan ani Pana asystentka przy wypowiadaniu tak krzywdzących słów do pacjentki nie biorą pod uwagę możliwości pozostawienia trwałego śladu na psychice zwłaszcza że są to słowa kierowane od lekarza, ba! ginekologa. Rozumiem drogi Panie DOKTORZE, że przyjmuje Pan pacjentki tylko i wyłącznie kiedy ich BMI jest w normie albo lekko ponad normę? Proszę pamiętać, że od diagnozowania anoreksji albo bulimii jest lekarz psychiatra, nie Pan. Wracając do opinii jeszcze raz z czystym sercem - odradzam

Byłam na pierwszej wizycie u dr. Nowaka. Był naprawdę dokładny, delikatny, informował o każdej czynności. Dzięki niemu nie czułam stresu, a wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Polecam każdej młodej dziewczynie!

Doktor jest ok. Wie co robi, a jak czegoś nie wie to mówi szczerze i nie kombinuje. Poczucie humoru ma też ok, a zmęczenie wynika pewnie z dyżurów szpitalnych. Też dojeżdżałam do niego z Kołobrzegu i to w trakcie dwóch moich ciąż. Polecam- jest spoko.

Pan doktor prowadził moją ciąże w 2012 roku . Kiedy zaczęły się problemy z dzieckiem zaczęły się też z Panem Doktorem. Podchodzi bardzo lekceważąco do problemów mojego dziecka. Gdy leżałam w szpitalu na położnictwie w Białogardzie na jego dyżurach absolutnie się mną nie interesował . Podczas obchodów porannych rozglądał się po suficie. Stanowczo nie polecam a nawet odradzam!

Lekarz super, nie ma lepszego!! Miły, z poczuciem humoru, prowadzil moja 1 ciaze,a na dodatek odbieral moj porod, mialam szczescie ze to on byl przy porodzie!!! polecam!!

jak czytałam niektóre komentarze to flaki mi się przewracaly to że wygląda na zmęczonego to oznacza że ma nie5 pacjentek tylko 20 albo i więcej a swoją pracę wykonuje rzetelnie jestem ciekawa czy każda z was jest zawsze rzeska i wypoczeta a on jest tylko człowiekiem jak każdy a co do mojej opinii to jest lekarz jakich nam brakuje ja jeżdżę do niego od 7lat wyleczył mi torbiela prowadzi mi moją 1ciążę i jestem pewna że jak będę miała jakiś problem z sprawami kobiecymi to właśnie się do niego zglosze dodam jeszcze że mieszkam w kołobrzegu a i tak jeżdżę do niego do karlina

Polecam! To bardzo dobry lekarz. Prowadzi dokładne badania , pomiary płodu. Jest zawsze w dobrym humorze i umie w żartobliwy sposób rozluźnić zestresowaną pacjentkę.