lekarz Arkadiusz Sak

Traumatolog, Ortopeda

Przyszłam do doktora z prośbą o zbadanie mnie pod kątem ewentualnej ciąży, ponieważ pół życia jedną nogę stawiam bliżej, drugą dalej i chciałam, by ktoś sprawdził symetryczność mojej miednicy. Zachęcona opiniami poszłam do dra i to był błąd. Doktor odczytał moją prośbę o badanie jako "następna baba co chce papierek do cesarki". Zaczął więc chamsko komentować, a pani pielęgniarka zaczęła mu wtórować w komentarzach. Na pytanie o rwę kulszową odpowiadał bardzo zdawkowo, ogólnie zbadał mnie w 5 sekund i kazał iść do domu i rodzić dzieci. Dawno nie spotkałam tak chamskiego lekarza. Do pracy spóźnił się półtorej godziny i nawet nie przeprosił.

Sprawia wrazenie bardziej instruktora na silowni niz ortopedy. Zawsze po wizycie u niego pozostaje jeden wielki znak zapytania, mysle ze dr minal sie z powolaniem.

na pierwszy rzut oka wydaję się miły , ale nie stawia trafnie diagnozy.... trudno się z nim dogadać mówi bardzo nie wyraźnie .... daje na odczepne jakieś zabiegi i jeszcze każe się później pokaz jakby mu zależało na dobru pacjenta.... nie szuka przyczyny bólu ..... lekceważy ...,mam nadzieje ,że innym lepiej pomaga..... jeśli jest prawdziwym lekarzem ........, mi nie pomógł ...... do dziś nie wiem dlaczego ciągle boli.....

Miły i kompetentyny. Bardzo dokładnie wykonał USG.

Miły i kompetentyny. Bardzo dokładnie wykonał USG.

dobry fachowiec polecam innym .Wzbudza zaufanie, trafnie stawia diagnozę.

dobry fachowiec polecam innym .Wzbudza zaufanie, trafnie stawia diagnozę.

Nigdy jeszcze takie lekarza nie spotkałam który nie interesuje się tym co do niego się mówi

Jak dla mnie ten lekarz okazał się chamem i impertynentem. Spóźnił się ok 45 min. a później stwarzał dodatkowe problemy tłumacząc to tym że już nie ma czasu na dyskusje. Na pytanie dotyczące MOJEGO stanu zdrowia odpowiadal zdawkowo i odesłał mnie do innego lekarza który powie mi wszystko(innego lekarza o tej samej specjalności, pare drzwi dalej...). Nie polecam, jestem uczulona na takich ludzi.

Bardzo sympatyczny i uprzejmy człowiek, dobry specjalista

Bardzo sympatyczny i uprzejmy człowiek, dobry specjalista

Wspaniły lekarz, sympatycny, rzetelny, kompetentny, polecam serdecznie.

Wspaniły lekarz, sympatycny, rzetelny, kompetentny, polecam serdecznie.