lekarz Arkadiusz Siwiec

Nie polecam tego lekarza. Myślę, że kobiety chodzą do niego tylko dlatego, że zbyt wielkiego wyboru nie mają. Chyba, że pójdą gdzieś indziej prywatnie. A on sam pewnie myśli, że na ,, prowincji '' można wszystko więc luz. Chciałabym go zobaczyć w pracy w jakimś większym mieście ( pewnie by się zgubił w przedbiegach), bo nawet w małym szpitalu blednie na tle innych, a trochę już przecież pracuje. Gdy się go o coś pytasz , to zachowuje się jak dziecko we mgle. Z własnego doświadczenia wiem, że podczas ciąży nie kieruje na wszystkie potrzebne badania, w tym i te bardzo ważne. No szkoda gadać.

Rzetelność, dokładność a tym samym skromność w doskonałości fachu to kwintesencja specjalisty!!! Ginekolog godny polecenia!!!

Mily sympatyczny bardzo uprzejmy dokladny i wiele innych pozytywnych cech wspanialy lekarz ceniacy swoj zawod

Lekarz rewelacyjny, prowadzi moją ciąże, jestem z niego bardzo zadowolona. na wszystkie pytania udziela odpowiedzi, nie zostawia pacjentki z zadnymi niedomowieniami,tłumaczy tak długo aż się zrozumie istotę zjawiska.podczas badania delikatny, potrafi rozładować napięcie, zażartować.. kompetentny lekarz

Doktor Siwiec jest lekarzem któremu można zaufać leczy moją żonę która ma dużo szacunku za jego opiekę leczy się na ubezpieczalnie polecam to człowiek godny zaufania

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sztum"?

Marcin Gdaniec

Szpital Polski SA