lekarz Arkadiusz Święcicki

Smiech na sali. Lekarz przyjezdza spozniony. Przyimuje Cie, badanie „na oko". Zero jakiejkolwiek komunikacji. W moim przypadku nie odezwat sie ani słowem a po finalnej rozmowie z lekarzem medycyny pracy okazało się, ze mam zapalenie powiek. Wróciłem do Pana Dr. Arkadiusza i jak zapytałem czy cos stosowac itd Odpowiedział z grymasem, ze zaprasza na prywatną wizytę. Odbębnić i skasować. Nie polecam.

Smiech na sali. Lekarz przyjezdza
spozniony. Przyimuje Cie, badanie
„na oko". Zero jakiejkolwiek
komunikacji. W moim przypadku
Pana Dr. Arkadiusza i jak zapytałem czy cos stosowac itd
Odpowiedział z grymasem, ze
zaprasza na prywatną wizytę.
Odbębnić i skasować. Nie
polecam.

Bardzo niemiły lekarz, nie odpowiada na pytania, uważa się za najmądrzejszego. Wizyta przebiegła w fatalnej atmosferze. Nie polecam

Lekarz przyszedł spóźniony i zaczął przyjmować dopiero po kolejnych 10 minutach. Badanie odbyło się w Certusie w ramach badań wstępnych do pracy. Lekarz przeprowadził całość badań w zaledwie 3 min po czym zadał pytanie czy chcę okulary, czy nie? Nie wyjaśniając niczego Odparłem, że nie. Na zadane przeze mnie pytanie czy i jakie okulary potrzebuję odpowiedział, że tu się nie dobiera okularów. Mam 43 lata i w związku z tym mam starcze pogorszenie wzroku. Ponowiłem pytanie chcąc się dowiedzieć jaką mam wadę wzroku. Lekarz uparcie nie udzielał odpowiedzi powtarzając, że mam 43 lata i jak nie chce okularów to moja sprawa. Przy zwróceniu mu uwagi, że przyszedłem na badanie i nic się od niego nie mogę dowiedzieć odparł, że nie ma czasu na filozofowanie, bo on ma kolejnych pacjentów. Czas wizyty 5min. Skasowane 132zł. Podsumowujac. Lekarz bardzo niemiły w mojej ocenie całkowicie niekompetentny. Odnoszę wrażenie, że więcej bym się dowiedział badając wzrok np. w Żabce. Zdecydowanie NIE POLECAM!

Niestety mogę dodać tylko kolejna złą opinię. Moje badanie trwało 5 minut i Pan doktor bez żadnego tłumaczenia zrobił ze mnie niepełnosprawnego i bezrobotnego. Nie interesowało Pana doktora to, że mam pozytywną opinię z renomowanej prywatnej kliniki. Nawet nie postawił diagnozy i nie dał szansy. Zwyczajnie brak empatii, a przecież tego oczekuje się od lekarza.

Bardzo dobry okulista. Kompetentny i rzeczowy, z poczuciem humoru. Zostałem wszechstronnie przebadany na różnym sprzęcie. Za każdym razem Pan Doktor tłumaczył co robi i jaka jest diagnoza.

Lekarz bardzo niemiły. Brak podejścia do dzieci. obraża rodzica jak i dziecko. Uważa ze dzieci potrafią tylko osdzukiwac. to tego pana słowa.

Najlepszy lekarz

Najlepszy lekarz

Lekarz bardzo niesympatyczny oraz nieuprzejmy. Nie jest w stanie powiedzieć jak bardzo zmieniła się wada. Po zapytaniu się o szkła kontaktowe wysłał mnie do optyka, jestem zdania, że jeśli chodzę do niego przez dość długi czas to oczekuję odpowiedzi na takie właśnie pytanie. P. Święcicki nie ogarnia również czasu pacjenta, gdyż czeka się ok. 30 min na jednego pacjenta, a jak już się jest u niego to daje krople i każe przyjść po 30 min. przez co za każdym razem jest chaos. Lekarz również się spóźnia notorycznie przez to, że jeździ rowerem (wystarczy wyjechać 15 min. wcześniej niż zwykle) Naprawdę z całego serca nie polecam.

Osoba nieprzyjemna w rozmowie, nie daje dać pacjentowi się wypowiedzieć. Ma sie za osobę wszystko wiedzącą. Po wizycie u Pana Arkadiusza musiałem pójść do innego lekarza, który wyśmiał diagnozę oraz podejście Pana Święcickiego. Nie tak powinno traktować się pacjentów.

osobiście uważam że mój tata jest najlepszym okulistą na świecie, a jak ktoś uważa inaczej to niech pójdzie do gorszego. Dlaczego gorszego? Bo jak już wcześniej wspomniałam mój tata jest najlepszym lekarzem okulistą na świecie. A dlaczego pisze tą opinie? Bo mi się nudzi i cię kocham tatusiu. <3 <3 <3