lekarz Arkadiusz Szpyrko

lekarz bardzo uprzejmy z powolania lecze sie u pana doktora juz od kilkunastu lat wykonuje wszystkie badania ktore sa potrzebne do zdjagnozowania choroby jest bardzo miły uprzejmy bardzo polecam doktora szpyrko kobietom

Lekarz godny polecenia i można mu zaufać

Lekarz godny polecenia i można mu zaufać

To super lekarz godny zaufania fachowiec.

To super lekarz godny zaufania fachowiec.

Lekarz profesjonalista, dokładnie tłumaczy chorobę, wyjaśnia przyczyny, konsekwencje. Przepisał mi świetny lek, idealnie dobrany, dzięki temu mnie wyleczył. Bardzo miły, uprzejmy, zawsze znajdzie czas. Polecam.

Wspaniały lekarz prowadził moje 2 ciąże pierwszą prowadził mi inny lekarz ktory powiedzial ze ciąze trzeba usunac wiec zrezygnowalam z niego i trafilam do dr.Szpyrko ktory doprowadzil mi ta ciaze do sukcesu. Z druga ciaza trafilam prosto do niego i jestem zadowolona rowniez cala ciaza wspaniala. ogolnie chodze do tego lekarza juz 10lat:)naprawde polecam!!!!

Uprzejmy człowiek i delikatny. Jednak zawiódł mnie na całej lini, ukrył przede mną dużego mięśniaka. Po 2 tyg zrobiłam usg w innym gabinecie i okazało się, że mam mięśniaka 8 cm. Dobre wrażenie to nie wszystko liczy się wiedza! NIE POLECAM!

Dr przyjmuje zarówno na NFZ jak i prywatnie. Zawsze podchodzi profesjonalnie i indywidualnie do pacjentki. Gdy jest problem zawsze można zadzwonić lub też podjechać skonsultować np. wyniki badania. Prowadził moją pierwszą ciążę - z czego byłam bardzo zadowolona. Bardzo mocno polecam.

Bardzo dobry lekarz. kompetentny, miły, delikatny, z duzym wyczuciem i bardzo kompleksowo podchodzi do kazdej pacjentki