dr Arkadiusz Tanski

Nie polecam. Zapisałam się na wizytę z długim wyprzedzeniem a następnie była przekładana 2 razy, za 3 razem nie chciałam słuchać kolejnych tłumaczeń, dlaczego to doktor znów nie może mnie przyjąć. Na wizytę konieczne było zrobienie pantogramu, koszt 90 zł. Dzień przed wizytą jeszcze upewniałam się, czy na pewno się odbędzie. Pieniądze wydane w błoto, bo pantogram jest ważny 2 tyg. Olewcze podejście do pacjenta. Odradzam w związku z tym wizytę. Nie wypowiadam się natomiast co do kompetencji tego dentysty.

POLECAM!!! Super lekarz, rzetelnie wszystko sprawdza, informacje przekazuje w zrozumiały sposób dla pacjenta. Profesjonalista w każdym calu.Fantastyczny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem z dużym poczuciem humoru. Człowiek o wielkim sercu, swój zawód wykonuje z pasją. Doktor o wysokiej kulturze osobistej, delikatny w obcowaniu z pacjentem, który walczy z dentofobią. Pacjentów nie traktuje jako zło konieczne, poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje.(tak na marginesie Pan dr nie dość,że miły to i bardzo przystojny)Atmosfera w gabinecie bardzo miła. Pozdrawiam A.P.

POLECAM!!! Super lekarz,rzetelnie wszystko sprawdza,informacje przekazuje w zrozumiały sposób dla pacjenta.Profesjonalista w każdym calu.Fantastyczny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem o dużym poczuciu humoru.Człowiek o wielkim sercu swój zawód wykonuje z pasją.Doktor o wysokiej kulturze osobistej,delikatny w obcowaniu z pacjentem,który walczy z dentofobią. Pacjentów nie traktuje jak zło konieczne lecz poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Atmosfera w gabinecie jest bardzo miła.

Do Pana Arkadiusza trafiłam z polecenia. Od kilku lat zwlekałam z usunięciem ósemek, między innymi przez to, że krąży wiele opinii o tym, jak bardzo jest to skomplikowany zabieg i z jak dużym bólem wiąże się po usunięciu. Siadając na fotel byłam przerażona i spanikowana, po chwili, gdy znieczulenie zaczęło działać, zęba już nie było. Nawet nie wiem kiedy to się stało, byłam w ogromnym szoku, zabieg trwał dosłownie chwilę. Pan Arkadiusz jest mistrzem w tym co robi, umówiłam się już na kolejną wizytę. Wszystkim tym, którzy jak ja, boją się wyrywania, w szczególności nieszczęsnych ósemek, serdecznie polecam. Lepiej trafić nie można, fachowiec w 100%!!!

Profesjonalista w każdym calu. Niesamowita umiejetność likwidacji dentofobii. Wizyta przyjemna, bezstresowa atmosfera. Dentysta o pozytywnym usposobieniu. Przekazuje informacje w zrozumiały dla pacjenta sposób. Bardzo dokładny, szczegółowy wręcz. Poświęca wymagana ilośc czasu, bez pośpiechu. Z czystym sumieniem polecam pana Tanskiego.

Profesjonalista w każdym calu.
Niesamowita umiejetność likwidacji dentofobii.
Wizyta przyjemna, bezstresowa atmosfera.
Z czystym sumieniem polecam pana Tanskiego.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134