lekarz Arkadiusz Tosiak

U dr Tosiaka prowadziłam swoją pierwszą ciążę i z czystym sumieniem go polecam. Doktor już na początku powiedział, czym nie powinnam się przejmować i na co powinnam zwrócić uwagę. W moim przypadku trafił w samo sedno. Wiedziałam, że mam jechać do szpitala i że zagraża mi poronienie. Jestem wdzięczna mu za to, że zgodził się poprowadzić moją ciążę mimo że nie była ona standardowa (z tego co wiem, niektórzy nie podejmują takiego ryzyka). Tak naprawdę dzięki doktorowi mój synek żyje i na pewno będę o tym pamiętać. Dla mnie to kompetentny i profesjonalny lekarz.

Zdecydowanie polecam dr Tosiaka, przebyłam u niego już kilkanaście wizyt, zawsze profesjonalne podejście, dość uprzejmy, zawsze tłumaczy chorobę, jej przebieg i leczenie.

Polecam. Fachowiec jakich mało. Zawsze jak jest jakiś problem medyczny to można do niego zadzwonić i pomoże. Nie robi problemów z profilaktycznymi badaniami tak jak inni lekarze. Wystarczy powiedzieć że chce się zrobić cytologie, usg piersi lub jakieś inne badanie i doktor wypisze skierowanie. Bardzo mi pomógł, gdy poroniłam pierwszą ciążę ( w 7 tygodniu). Poprowadził drugą ciążę. Kompleksowo zajął się moimi rozregulowanymi hormonami...

Nie polecam, nie umyl nawet rak przed i po badaniu!!!!!(mial rekawiczki ale co z tego) wziernikowanie u niego to byl koszmar,mimo prosb o chcwile na rozluznienie sie pchal wziernik na chama!!!!!!

Lekarz godny polecenia. Leczę się u Pana Tosiaka od 1999 roku, prowadził moją ciążę. Początkowo korzystałam z wizyt w przychodni publicznej jednak od kilku lat zdecydowanie wolę wizyty prywatne, zawsze punktualnie i wystarczająco dużo czasu poświęconego pacjentce.

Trafiłam do niego do szpitala po niekompletnym poronieniu. zajął się mnie bardzo sympatycznie, ciepło i profesjonalnie. Opowiedział na czym będzie polegał zabieg łyżeczkowania i wspierał na duchu. Jest bardzo delikatny w badaniu. Gdy po dwóch dniach, w niedzielę o 23ciej, dostałam bóli i się nieco przestraszyłam - zadzwoniłam do niego, a on spokojnie wysłuchał i doradził co mam robić. Jak dobrze że tacy lekarze istnieją i oby ich było jak najwięcej. Szczerze polecam !!!!

SUPER LEKARZ - PROWADZI MOJĄ CIĄŻĘ BEZ ZASTRZEŻEŃ - NIE OSZCZĘDZA CZASU NA PACJENTKACH, JEST DOKŁADNY I BARDZO KONKRETNY. POLECAM KAŻDEJ KOBIECIE TAKIEGO LEKARZA!!!

Zdecydowanie POLECAM! Lekarz od razu stwierdził co mi jest, bardzo miły, profesjonalne podejście, na spokojnie wytłumaczy co i jak. Gdyby nie On nie wiem co by ze mną było... Na prawdę specjalista!!!

Polecam wszystkim kobietom najlepszy specjalista.

Polecam wszystkim kobietom najlepszy specjalista.

bardzo miły i kompetentny lekarz polecam

bardzo miły i kompetentny lekarz polecam