lekarz Arkadiusz Walczyński

Dermatolog

To była nasza pierwsza wizyta. Pan Doktor dokładnie wyjaśnił, co może być przyczyną naszych dolegliwości. Bardzo uprzejmy i uśmiechnięty człowiek. Pełen zrozumienia dla zmęczonych kilkulatków.

Kompetentny, życzliwy, empatyczny, nastawiony na dobro pacjenta, człowiek o wielkim sercu… mogłabym tak wymieniać bez końca.. polecam każdemu, z problemami dermatologicznymi. Poza trafną diagnoza i udanemu leczeniu, Pan Doktor zawsze wspiera dobrym słowem, dzięki czemu z gabinetu wychodzę podbudowana - jest wspaniałym psychologiem.

Bardzo polecam p.Walczyńskiego. Pomógł wyleczyć trądzik, do tego bardzo miły, uprzejmy i poświęca czas pacjentowi.

Świetny lekarz, bardzo miły i uprzejmy. Pomógł mi uporać się z trądzikiem z którym walczyłam dość długo.

Polecam, Bardzo miły pan, problem z kurzajkami z głowy!!! Polecam dla dzieci! Sama chodzę tylko i wyłącznie do pana dr Walczyńskiego

wspaniały człowiek,wspaniały lekarz,dobry psycholog. Bardzo pomocny,widać,że nie zależy mu tylko na pieniądzach,ale chce aby pacjent wyszedł od niego w dobrym stanie psychicznym,gdyby było więcej takich lekarzy to ludzie by mieli do nich więcej zaufania,powinni brać z dr przykład,szkoda ,że nie ma własnego oddziału dermatologicznego,dziękuję.

wspaniały człowiek,wspaniały lekarz,dobry psycholog.

Pan doktor miły i uprzejmy, wizyta z reguły bardzo krótka, nie rozgaduje się, a czy pomocny to zależy od schorzenia, zachęca do wizyty kontrolnej ale to trochę za drogo żeby się pokazać iż jest poprawa.

Godny Polecenia w 100%. Pierwszy lekarz, który w ciągu miesiąca wyleczył mnie z krost na twarzy i plecach. Wielu innych leczyło mnie drogimi maściami, po których efekt był odwrotny więcej śladów. Moja twarz po makijażu wyglądała jak "biała czekolada z orzechami", teraz mogę wyjść bez jakiegokolwiek podkładu. Pan dr zdziałał cuda 7-mio dniowym antybiotykiem i maściami. Zero krost i zaskórników. Pan dr pomógł mi również z włosami, które wypadały garściami. Teraz mam mocne i błyszczące włosy, a przy czesaniu może z 3 szt. wypadną. Jeśli macie jakiekolwiek problemy z cerą,, włosami, paznokciami itd. to tylko do Pana dr Walczyńskiego.

Bardzo dobry fachowiec. Prowadzi moją córkę od urodzenia (ma AZS) jest miłym i kompetentnym lekarzem. Ma rewelacyjne podejście do dzieci. Bardzo dobry diagnosta. Odpowiada na każde zadane pytanie. Ma czas dla pacjenta. Polecam!

Lekarz bardzo miły, uprzejmy. Pomógł w chorobie skóry chociaż w szpitalu w Poznaniu nie byli w stanie pomóc. Polecam.