lek. dent. Arkadiusz Żureklek. dent. Arkadiusz Żurek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. dent. Arkadiusz Żurek

Dodaj opinię Umów wizytę

Wraz z Bartłomiejem Makowskim jesteśmy właścicielami i twórcami Dental Care Makowski&Żurek.
Obaj od kilkunastu lat prowadzimy swoje praktyki aby w ...

Obaj od kilkunastu lat prowadzimy swoje praktyki aby w 2012 roku podjać decyzje o połączeniu sił i stworzeniu praktyki która sprosta wymaganiom najbardziej wymagających pacjentów a jednocześnie zapewni że pacjenci w naszym gabinecie będą się czuli komfortowo i swobodnie.

Wykonywane badania:
- badania profilaktyczne w obrebie jamy ustnej
- badanie rtg

Znajomość języków obcych:
- angielski

Najlepszy dentysta na jakiego mogłam trafić :) Sympatyczny, spokojny, kompetentny i godny polecenia nawet największemu panikarzowi. Leczenie bezbolesne, bez znieczulenia, co u mnie nigdy nie wchodziło w grę! Z przyjemnością chodzę na każdą kolejną wizytę.

Jak zwykle wychodzę bardziej zadowolona, niż sądziłam. Punktualnie, uprzejmie i - co również ważne - nieboleśnie. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

Profesjonalny, kompetentny, bardzo dokładny i co dla mnie równie istotne CAŁKOWICIE BEZBOLESNY!! POLECAM!

POLECAM!

Najlepszy stomatolog. Leczenie szybkie i przede wszystkim BEZBOLESNE! Polecam wszystkim panikarzom i mdlejącym na widok fotela dentystycznego. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że wizyta u dentysty naprawdę może być przyjemna ;) Polecam! :)

Dla mnie lekarz stomatolog idealny. Omówione leczenia, cały zabieg bez bólu, widać profesjonalne podejście i wiedzę Pana Żurka. Obsługa przyjemna, miejsce ładne, czyste, rezerwację robiłam telefonicznie bez żadnego kłopotu. Właśnie zostałam pacjentem Pana doktora :) Pozdrawiam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

lek. dent.
Tomasz Bigas