dr n. med. Arkadiusz Zygmunt

Endokrynolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Witam! Pragnę dodać swoją opinię na temat dr Zygmunta.Byłam jego pacjentką przez tydzień gdy leżałam na oddziale endokrynologii on był moim lekarzem prowadzącym.Zajął się mną profesjonalnie,poświęcał dużo czasu,wyjaśnił mi na czym polega moja choroba,objawy,zalecenia.Jestem usatysfakcjonowana.bardzo polecam tego lekarza,bo lepiej nie mogłam trafić,jest w Matce Polsce najlepszym specjalistą.Godny polecenia.Dziękuję mu z całego serca za WSZYSTKO. pacjentka Joanna Biały

Witam!

Bardzo dobry specjalista, miła kobieta, uśmiechnięta, oby wiecej takich lekarzy. Bardzo dobry specjalista, miła kobieta, uśmiechnięta, oby wiecej takich lekarzy.

Bardzo dobry specjalista, miła kobieta, uśmiechnięta, oby wiecej takich
lekarzy.

wspaniały lekarz i człowiek. kompetentny, dokładny, MA CZAS DLA PACJENTA i wszystkich traktuje tak samo. To także człowiek o wysokiej kulturze osobistej, czego niestety wielu lekarzom brakuje.

Cierpliwy, kompetentny, jeden z najbardziej cenionych lekarzy na oddziale endokrynologii CZMP. POLECAM ZDECYDOWANIE!!!

Kompetentny lekarz, najlepszy specjalista ,ma podejscie do pacjenta, potrafi rzeczowo i spokojnie wytlumaczyc chorobe, godny zaufania.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Łódź"?

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź