lek. dent. Arleta Nawrolskalek. dent. Arleta Nawrolska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

lek. dent. Arleta Nawrolska

Ortodonta

Jestem Absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi ,Wydział Stomatologii, obecnie Uniwersytet Medyczny w Łodzi.
W 1997 roku uzyskałam tytuł specjalisty z ...

W 1997 roku uzyskałam tytuł specjalisty z zakresu stomatologii ogólnej, w 2003 tytuł specjalisty z zakresu ortodoncji.
W latach 1999-2003 byłam pracownikiem Zakładu Ortodoncji Akademii Medycznej w Łodzi. Nieustająco podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach specjalistycznych, kongresach i sympozjach krajowych i zagranicznych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontyc...

Polecam Panią Doktor, to świetny lekarz. Szkoda tylko, że tak trudno się do niej dostać. Poświęciła mi wiele czasu i nie należy do tych, którzy patrzą tylko na pieniądze za wizytę. Polecam!!!

Polecam!!!

Jestem zadowolony z wizyty u pani doktor Nawrolskiej. Miło, rzeczowo. Na efekty niestety bede musiał długo poczekać. Jestem dobrej myśli.

Pani doktor jest profesjonalnym i zdolnym lekarzem. Posiada duże umiejętności i wiedzę. Jest pełna zaangażowania. Potrafi poradzić sobie z trudnymi przypadkami. Charakteryzuje ją konsekwencja w działaniu. To specjalista godny zaufania i polecenia!

Polecam! Jest świetnym ortodontą, "przejęła" mnie po nieudanym kilkuletnim leczeniu u innej warszawskiej ortodontki i efekekty są już po pół roku

Witam. Jestem pacjentką Pani dr Nawrolskiej i zupełnie się nie zgadzam z komentarzem poniżej, jest kompetentnym lekarzem, na początku leczenia powiedziała mi że będę nosiła jeszcze coś po zdjęciu aparatu stałego i tak też jest, Jeśli chodzi o koszt to też mam na górze drucik ...

Witam.
Jestem pacjentką Pani dr Nawrolskiej i zupełnie się nie zgadzam z komentarzem poniżej, jest kompetentnym lekarzem, na początku leczenia powiedziała mi że będę nosiła jeszcze coś po zdjęciu aparatu stałego i tak też jest, Jeśli chodzi o koszt to też mam na górze drucik i płytkę i na dole drucik i zapłaciłam za to oraz za zdjęcie ok 1500 zł i jeszcze chyba do tego wyciski, ale napewno nie 3000 zł.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38