mgr Arleta Zielonka

Psycholog

Lepiej trafić nie mogłam!Po 2 latach terapii czuje dużą ulgę,jeszcze wiele pracy przede mną ale wiem,że dzięki pomocy p.Arlety stanę na nogi.Polecam serdecznie.

Zapewnia ogromne oparcie i bezpieczenstwo, co jest podstawa walki z choroba, jak rowniez podstawa do samorozwoju.

Pani Arleta to specjalista,który znakomicie odczytuję potrzeby pacjenta.Po 6 miesiącach terapii czuję się pewniejszy siebie,bardziej uświadomiony,a też na pewno stan mojego zdrowia psychicznego się poprawił znacząco.Jestem chory na nerwicę natręctw.Polecam każdej osobie taką terapeutkę.Pani Arleta prowadzi terapię jak najbardziej profesjonalnie,do tego słucha co mówi pacjent i nie zawsze się z nim zgadza.Terapia nie jest łatwa,ale jest efektywna i skuteczna.To na pewno nie jest psycholog,który mówi bzdury.