lekarz Arman Karapetyan

2,6
2,4
2,6

Najgorszy ortopeda w Stw. Brak kompetencji, chamstwo i brak zainteresowania zdrowiem pacjenta. Podejście typu "nie zawracaj mi głowy"

Polecam z całego serca. Podczas kiedy w szpitalu nikt nie zainteresował się stanem zdrowia mojego znajomego, Pan Karapetyan pomógł mu wrócić do zdrowia, chociaż nie wchodziło to w jego obowiązki. Pozdrawiam serdecznie.

Lekarz godny polecenia sympatyczny,konkretny,wyleczył mi jedną nogę druga czeka na zabieg .Nie działa na ślepo zaczyna od badań dopiero później diagnoza.Bardzo polecam.Najlepszy ortopeda:-)

Nie polecam. Jak można pójść do innego ortopedy, nawet poczekać, to nie ma co do niego isć, szczególnie z dzieckiem. Odbiera telefony przy pacjencie, nie tłumaczy nic.

nie polecam, odbiera telefony przy pacjentach i gada o głupotach, rozumiem odebrać wazny telefon i przeprosić pacjenta, ale ploty z kolega? dziwne uwagi do corki, ze ladna, itd., dziecko ma 8 lat i się wstydzilo

dziwne uwagi do corki, ze ladna, itd., dziecko ma 8 lat i się wstydzilo