lekarz Arsen Cebrzyński

Laryngolog

bardzo dobry lekarz godny polecenia miły uprzejmy spokojny super podejście do pacjęta !! jednym słowem ''SUPER LEKARZ"

bardzo dobry lekarz godny polecenia
miły uprzejmy spokojny super podejście do pacjęta !!
jednym słowem ''SUPER LEKARZ"

Jestem tak bardzo zadowolona, że trafiłam do doktora Cebrzyńskiego, wreszcie ktoś prawidłowo zdiagnozował moją chorobę, i w końcu czuję się o wiele lepiej. A już traciłam nadzieję. Polecam wszystkim tego lekarza.

wspaniały lekarz,kompetentny,profesjonalista,a przy tym człowiek który widać że kocha swoją pracę,z życziwym podejsciem do pacjenta,bardzo polecam tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Goleniów"?

ulica Anny Jagiellonki 23B
72-100 Goleniów