lek. dent. Artur Anielski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Gabinet w 100 % godny polecenia. Profesjonalna i sympatyczna obsługa. Dokładne i bezbolesne leczenie. Ceny bardzo przystępne :)

W 100% polecam!!! Facet jest miły sympatyczny, a co najważniejsze kompetentny. Dokładnie i rzeczowo informuje w czym tkwi problem i na czym będzie polegało leczenie. Ceny przystępne, na każdą kieszeń.

Najlepszy dentysta u jakiego byłam. Baaardzo mi się podoba kiedy wszystko tłumaczy co robi, daje praktyczne wskazówki i uwagi, dzięki czemu mam do niego niebywałe zaufanie. Widać, że facet zna się na rzeczy, wszystko profesjonalnie i dokładnie. Atmosfera przyjemna, na luzie i bez napięć. Nawet mogę pokusić się o stwierdzenie, że wizyta u dentysty może być przyjemna ;) Polecam w 100 %

Byłam niedawno,nie bolało, szybko, miło, w centrum, super materiały Dentsply i co ważne tanio, 60 -70 zł za wypełnienie,a za znieczulenie nic nie płaciłam :D, POLECAM.

Po prostu 100 % profesjonalizmu. Byłem z ubytkiem zęba bocznego, wypełnienie zostało dobrane fachowo, wykonanie bezbolesne (wiecenie pod śrubę), miło i sympatycznie , fachowo i rzeczowo. Polecam.

Polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Białystok"?

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej