dr Artur Antoniewicz

Urolog

Wiedza na najwyższym poziomie.Świetny operator,wspaniała sprawność manualna..Godny polecenia urolog,można z całą pewnością mu zaufać jako lekarzowi.Poza tym bardzo empatyczny człowiek.

Wysokiej klasy specjalista - ogromna wiedza i rewelacyjne zdolności manualne. Cierpliwość dla pacjentów. Godny polecenia!

Bardzo dobry fachowiec! Sprytny, odważny, inteligentny, dowcipny. Podjoł się finezyjnej operacji i całego procesu ratowania mojej nerki podczas gdy takie sławy medycyny jak prof.M.Durlik i prof.Radziszewski z Lindleya chcieli mi ją zdecydowanie amputować, a mnie na kilkuletnie dializy skierować. Pan docent Antoniewicz to dobry człowiek. Dokłada wszelkich starań aby walczyć o zdrowie pacjenta. Co prawda lekarzom na jego oddziale pacjent nie przeszkadza podczas obchodu, ale pilnuje podwładnych niczym generał.

Miałem pecha byc pacjentem tego pana kilkanascie lat temu, pan doktor byl zainteresowany kopertą ja raczej nie, na moje nieszczescie. Podczas operacji laporoskopowej kazal operowac swojemu asystetowi wtedy lekarzowi stażyscie, w wyniku tego stażysta przebil mi nerkę na wylot, krwotok wewnętrzny itd. Pan doktor bardzo lubi pieniadze i trzeba mu dawać, inaczej może być le dla pacjenta.

Jestem pełna uznania dla dr. Artura Antoniewicza. Dzięki wiedzy i odpowiedzialności za chorych jakich ma pod swoją opieką w Szpitalu w Międzylesiu trafnie podejmuje decyzję o sposobie leczenia. To szczęście, że właśnie na tego lekarza trafił mój mąż. Tą drogą składam serdeczne podziękowania i muszę dodać, że jest mi tym bardziej miło, bo właśnie dzisiaj (całkiem przez przypadek) dowiedziałam się, że jest moim krajanem.

Doktor Artur Antoniewicz jest oddanym pacjentom i cenionym chirurgiem o doskonałej wiedzy i troskliwym opiekuńczym stosunku do pacjentów. Dokładnie informuje o sposobie leczenia oraz możliwościach życiowych po operacjach, stwarzając u chorego człowieka poczucie bezpieczeństwa podczas pobytu w szpitalu. Podczas kilkakrotnej hospitalizacji na oddziale urologii zostałem poddany kolejno różnym zabiegom, przez co mogłem poznać Jego usilne starania w kierunku mojego wyzdrowienia. Mam 82 lata i moje leczenie przy różnych schorzeniach nie było łatwe. Jednocześnie podkreślam wyjątkową troskę prowadzonego przez Doktora, całego zespołu lekarskiego i pielęgniarskiego Oddziału Urologii Szpitala Międzyleskiego, za co serdecznie dziękuję.
Wdzięczny pacjent
Marian Rejmer

Polecam, pełny profesjonalizm i wiedza.

Polecam, pełny profesjonalizm i wiedza.

Poniżający stosunek do pacjentów i do personelu na oddziale urologii szpitala w Międzylesiu. Kompetencji nie oceniam, bo zrezygnowałem z ich poznania. Wszystkie inne cechy poznałem osobiście i oceniam na "zdecydowanie nie".

Fantastyczny profesionalista,nic dodać nic ująć,

Fantastyczny profesionalista,nic dodać nic ująć,

Bardzo dobry lekarz, delikatny, kompetentny, rzeczowy. Zdecydowanie zasadniczy.Poświęca bardzo dużo uwagi i czasu ,na wyjaśnienie i wspólne ogarnięcie problemu.Doskonały lekarzem z ogromną wiedzą i empatią.Bardzo trudną,sytuację zdrowotną i życiową pomógł ogarnąć naszej rodzinie w bezbolesny sposób.Polecam jako doskonałego lekarza prowadzącego i operującego.