lek. dent. Artur Anulewicz

Wspaniały lekarz ,profesjonalista , ciepły , delikatny , wzbudzający zaufanie . Wszystkim potrzebującym „ratunku” pomocy i zadbania o swoje żeby POLECAM !

Absolutnie rewelacyjny stomatolog!!! Kilka lat po wyjezdzie z kraju poszlam na przeglad do superdrogiego i zarazem superkompetetnego dentysty. Powiedzial, ze normalnie zaleca wymiane starych wypelnien, ale nie w tym przypadku, poniewaz wszystko wykonane [przez dr Anulewicza] jest perfekcyjne zarowno pod wzgledem technicznym jak i estetycznym i lepiej sie po prostu nie da.

Od wielu lat leczę zęby tylko u dr Anulewicza. Nigdy nie zawiódł mojego zaufania. Polecam razem z moją rodziną!!!!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Serdecznie polecam tego lekarza. Bardzo fachowa obsługa i pełen profesjonalizm. Z podziękowaniem klientka Barbara Winnicka

daję słowo nie ma lepszego dentysty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zepsuł mi zęby; zero myslenia, praca odtwórcza, potrafi kopiować a nie projektuje rozwiązań stosownie do warunków w jamie ustnej. I nie jestem konkurencją, tylko okaleczonym trwale pacjentem

I nie jestem konkurencją, tylko okaleczonym trwale pacjentem

Śmiało mogę polecić. Bardzo dobry stomatolog.

Śmiało mogę polecić. Bardzo dobry stomatolog.

Polecam !!!. Profesjonalista w każdym calu.

Polecam !!!.
Profesjonalista w każdym calu.

Super dokładny!!! Jeszcze żaden lekarz nigdy nie robił mi tylu zdjęć zęba na jednej wizycie, żeby mieć pewność, że kanał jest dobrze oczyszczony. Uratował mi ząb ( który już drugi rok jest i ma się całkiem dobrze :), który kilku lekarzy chciało po prostu usunąć. Polecam.

Naprawdę bardzo polecam Pana Artura !! Leczę u niego zęby od 10 lat i jestem w pełni zadowolona.