lek. dent. Artur Bartoszek

Dzięki rewelacyjnie wykonanym przez Pana doktora koronom protetycznym,mogę się teraz szeroko i bez skrępowania uśmiechać.Świetny fachowiec.Polecam.

od dluzszego czasu lecze swoje ząbki u pana Artura, przezylam juz u niego wyrywanie, plombowanie i usuwanie kamienia. Bardzo jestem zadowolona, nic sie nie dzieje co potwierdza fakt ze jest bardzo dobrym specjalistą, dokladnie i fachowo wykonującym swoją pracę.

Polecam, fachowiec jakich dzisiał mało, jak trzeba to wyjaśni i doradzi, leczenie skuteczne.

Profesjonalizm w każdym calu. Wspaniałe podejście. Bardzo bałam się wizyt u stomatologa. Pan doktor przełamał te obawy. Od lat ja i moja rodzina jesteśmy wiernymi pacjentami. Niedrogi. Koszt wizyty to dwie plomby światłoutwardzalne.

Niedrogi. Koszt wizyty to dwie plomby światłoutwardzalne.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Stęszew"?

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego "MEDICUS"
Piotra Skargi 22

NZOZ "FIZJO+" Maciej Rychlik Gabinety Rehabilitacyjne