lekarz Artur Bielawski

Pediatra

Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, iż będąc u Pana doktora z dzieckiem zdrowym na kontroli w przychodni, kazał nam czekać razem z dziećmi chorymi. Efekt taki, że dziecko po kilku dniach było znowu chore...

Polecam daktora A.Bielawskiego, pediatra z powołania niedawno zmieniliśmy lekarza właśnie na niego, jestem bardzo zadowolona, kompleksowo przebadał córeczkę spawdzając gardło, migdały, wezły chcłonne, uszy i nawet nos. Dawno nie widziałam takiego wzorowego podejscia do małego pacjeta, uśmiechniety. Szczegółowo wytłumaczył co i jak. Oby było wiecej takich Lekarzy. Polecam

bardzo dobry lekarz, świetnie podejście do pacjenta, potrafi wytłumaczyć wszystko jak i co z lekami jak i z chorobą dziecka, zawsze miły i profesjonalny

super lekasz ktory potrafi pomoc mojemu synkoi pomogl jestem zadowolona z niego

super
lekasz ktory potrafi pomoc
mojemu synkoi pomogl jestem zadowolona z niego

Po kilku wizytach z dziećmi uważam, że dr jest osobą godną zaufania. Może chciałbym więcej się dowiadywać o diagnozie, którą stawia, bo nie zawsze mówi co tak naprawdę dziecku dolega. Zawsze jednak leki były trafione, a opieka- przede wszystkim kontakt z dzieckiem- WZOROWE!. Moim zdaniem urodzony pediatra z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Bezpośredni, mówi co uważa, rzetelnie tłumaczy jak podawać leki i jak się dzieckiem zajmować. Osobiście mogę tego lekarza polecić.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Śrem"?

Centrum Medyczne Medeus
Powstańców Wielkopolskich 7
61-131 Śrem

Chełmońskiego 1
63-101 Śrem
Zbrudzewo ul.Wiejska
Wybickiego 24

Śrem
Przychodnia Lekaarzy Rodzinnych "Zdrowie"
ulica Poznańska 34 A
62-035 Kórnik