dr Artur Bijoś

USG

Byłam z Coreczka Milenka na badaniach bioderek, świetny lekarz - wszystko dokładnie tłumaczy. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, mój roczny Synek Wojtuś mimo iż nie był badany dostał od Doktora balony, naklejki, maleńkie zabawki a co najlepsze to uśmiech na twarzy. Z Całego serca polecam rodzicom tego lekarza za jego wiedze i podejście. :) jak dla mnie 10/10. Pozdrawiam Dominika

Lekarz z powołania. Wszystko tłumaczy to, że jeździ stary mercedesem. Zawsze znajdzie czas aby zostać i pomóc. Polecam szczerze.

Lekarz godny polecenia ! Szkoda że takich lekarzy jest już bardzo mało.Gorąco polecam pana doktora! Wspaniały!

Lekarz godny polecenia ! Szkoda że takich lekarzy jest już bardzo
mało.Gorąco polecam pana doktora! Wspaniały!

lekarz sumienny i dokładny badanie wykonane rzetelnie, godny polecenia.

lekarz sumienny i dokładny badanie wykonane rzetelnie, godny polecenia.

Mało jest takich lekarzy! Doktor jest rewelacyjny, wszystko tłumaczy, ineteresuje sie pacjentem (sam zasugerował nam badanie usg tarczycy), rozwiewa wszelkie wątpliwości medyczne nawet te niezwiazane z badaniem usg. polecam w 100%.

USG dzieci: bioderka, OUN i brzuszka:) Świetny lekarz!!!!Polecam wszystkim Rodzicom!!!