dr Artur Binda

Potwierdzam, że Pan Binda to świetny specjalista jeśli chodzi o terapie związane z otyłości Dzięki niemu po latach zaniedbań jakoś zmieniłam dietę i tracę kilogramy. Polecam wszystkim, a jednocześnie dotarcie do PanMedic dzięki temu, żę to blisko metra w Centrum nie ma żądnego problemu.

Polecam doktora Bindę jeśli chodzi o pomoc dla osób, które zmagają się z cukrzycą. Oferta na wysokim poziomie.

Bardzo dobry chirurg. Lekarz z powołania. Poświęca swoje serce, całą uwagę każdemu kto się do niego zgłosi. Jestem wdzięczna za podarowanie mi nowego zdrowszego życia ☺

b. dobry lekarz i człowiek, cierpliwie wysłucha i podejmie właściwe działanie, na pewno będziesz zadowolony

Swietny lekarz, profesjonalista, wszystko super wytlumaczyl przed i po operacji, kulturalny, zyczliwy, same superlatywy.Polecam

Chyba ma jakis problem sam ze soba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, bardzo miły, uprzejmy a przede wszystkim super specjalista, po prostu "perełka". Operował moją mamę i mnie i jesteśmy extra zadowolone z efektów no i oczywiście z samego lekarza bo dzisiaj się takich nie spotyka, życzę zdrowia i dalszych sukcesów

Lekarz kompetentny,uprzejmy z niecodziennym podejściem do pacjenta,interesował się pacjentem przed ale i po operacji,fachowość,wiedza,wszystko na szóstkę...Dziękuję Panie Doktorze.

Pierwszy raz w swoim życiu spotkałam takiego lekarza.Pełen profesjonalizm dba o swojego pacjenta po operacji jak mało kto.Ma zawsze czas na rozmowę i rozwiązanie problemu.Osobiście byłam pacjentką dr Artura Bindy i jestem pełna uznania dla jego pracy,osoby.Polecam z pełną odpowiedzialnością doktora.Dziękuję Panu za wszystko jest Pan Aniołem.

jest świetny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!