20.04.2017

Trzeba przyznać, że się bałam dość mocno, ale Pan doktor jest niezwykle troskliwą osobą i wszystko jasno mi wytłumaczył. Personel przyjemny. Można się poczuć bezpiecznie, ale też i dyskretnie. Z moją sprawą nie dopytywałam się rodziny/znajomych o lekarza, cieszę się więc że są serwisy jak te, dające realny obraz co inne pacjentki robiły u chirurga. Mogę polecić Pana Bromę. J

25.02.2016

Witam. Widzę, że dużo osób robiło u dr. Bromy nos. Ja zresztą również. To co było świetnie w przypadku tego lekarza, to podejście do zestresowanego pacjenta, czyli mnie. Wiedziałam, że nie chciałam mieć garba na nosie, ale nie wiedziałam jak sprecyzować, jak nos powinien wyglądać. Zostawiłam to jednak w rękach lekarza, prosząc po prostu o wysmuklenie nosa. Doktor powiedział, żeby się nie martwić, bo zrobi tak, aby było dobrze. Faktycznie - nos wygląda naturalnie i bardzo dobrze. 9 dni po zabiegu zdjęto mi opatrunek i mogłam już zobaczyć efekty. Wprawdzie był opuchnięty, ale z czasem wszystko zaczęło znikać. Nos świetnie pasuje do twarzy i nikt (oprócz mojej matki) nie zauważył różnicy, dopóki sama nie powiedziałam. Tak więc polecam zdecydowanie. Dziewczyna która leżała po operacja w tym samym pokoju robiła piersi, mówiąc że widziała efekty pracy doktora u swoich koleżanek.

22.01.2013

U doktora robiłam piersi są świetne operacja nie była aż tak bolesna gorąco polecam

24.04.2012

Robilam u Doktora Broma plastyke brzucha z odsysaniem. Efekt zadowalajacy. Doktor jest wspanialym specjalista a jego personel bardzo troskliwy i profesjonalny. Goraco go polecam

22.06.2011

jestem zachwycona podejściem Doktora do pacjenta. Nie nazwę tego profesjonalizmem bo to za mało. Dr Broma nie jest ukierunkowany tylko na pieniądze, ale na dobro pacjenta i jego zadowolenie. U mnie korekta nosa wyszła bardzo dobrze, ale ja chciałam bardziej spektakularnego efektu. Z medycznego punktu widzenia wszystko jest ok, ale Doktor stwierdził, że mam być zadowolona i.. będę miała drugą operację bez dodatkowych kosztów. Poza tym jego dostępność mailowa i telefoniczna- niewiarygodna.
Nie zachwalam bezpodstawnie. Przed operacją byłam u dwóch innych lekarzy. wróciłam do dr. Bromy. Bo jest naprawdę świetny- nie tylko jako lekarz, ale również jako człowiek.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44