Jestem bardzo zadowolona z efektu zabiegu powiększania piersi u Pana Doktora. Doktor podjął się naprawy po poprzednim nieudanym zabiegu. To była skąplikowana operacja i bałam się co do efektów, po poprzednim zabiegu, który był nieudany i przez rok przeżywałam koszmar. Piersi wyglądały fatalnie. W sumie przeszlam 3 operacje w poprzedniej klinice w Białymstoku, a Doktor sprawił ze dziś czuję się wspaniale, a moje piersi są piękne. Doktor Artur Broma wzbudził moje zaufanie już na pierwszej wizycie. Polecam z całego serca. Dziękuję za wszystko czego dokonał.

Lekarz zdziałał cuda z moją narzeczoną. Sporo we dwójkę się zastanawialiśmy nad zabiegiem nieco nosa i korekty brzucha, narzczona chciała przed ślubem zmian o których myślała od dawna. Poszukaliśmy, poczytalismy a podczas konslutacji lekarz okazał się spokojnym i miłycm człowiekiem z bardzo pomocną ręką. wyjaśnił, wytłumaczył i nieco ją uspokoił. Minął już jakiś czas od zabiegu i można śmało powiedzieć, dobrze spełniona misja! Dziękujęmy !

Trzeba przyznać, że się bałam dość mocno, ale Pan doktor jest niezwykle troskliwą osobą i wszystko jasno mi wytłumaczył. Personel przyjemny. Można się poczuć bezpiecznie, ale też i dyskretnie. Z moją sprawą nie dopytywałam się rodziny/znajomych o lekarza, cieszę się więc że są serwisy jak te, dające realny obraz co inne pacjentki robiły u chirurga. Mogę polecić Pana Bromę. J

Witam. Widzę, że dużo osób robiło u dr. Bromy nos. Ja zresztą również. To co było świetnie w przypadku tego lekarza, to podejście do zestresowanego pacjenta, czyli mnie. Wiedziałam, że nie chciałam mieć garba na nosie, ale nie wiedziałam jak sprecyzować, jak nos powinien wyglądać. Zostawiłam to jednak w rękach lekarza, prosząc po prostu o wysmuklenie nosa. Doktor powiedział, żeby się nie martwić, bo zrobi tak, aby było dobrze. Faktycznie - nos wygląda naturalnie i bardzo dobrze. 9 dni po zabiegu zdjęto mi opatrunek i mogłam już zobaczyć efekty. Wprawdzie był opuchnięty, ale z czasem wszystko zaczęło znikać. Nos świetnie pasuje do twarzy i nikt (oprócz mojej matki) nie zauważył różnicy, dopóki sama nie powiedziałam. Tak więc polecam zdecydowanie. Dziewczyna która leżała po operacja w tym samym pokoju robiła piersi, mówiąc że widziała efekty pracy doktora u swoich koleżanek.

U doktora robiłam piersi są świetne operacja nie była aż tak bolesna gorąco polecam

Robilam u Doktora Broma plastyke brzucha z odsysaniem. Efekt zadowalajacy. Doktor jest wspanialym specjalista a jego personel bardzo troskliwy i profesjonalny. Goraco go polecam

jestem zachwycona podejściem Doktora do pacjenta. Nie nazwę tego profesjonalizmem bo to za mało. Dr Broma nie jest ukierunkowany tylko na pieniądze, ale na dobro pacjenta i jego zadowolenie. U mnie korekta nosa wyszła bardzo dobrze, ale ja chciałam bardziej spektakularnego efektu. Z medycznego punktu widzenia wszystko jest ok, ale Doktor stwierdził, że mam być zadowolona i.. będę miała drugą operację bez dodatkowych kosztów. Poza tym jego dostępność mailowa i telefoniczna- niewiarygodna. Nie zachwalam bezpodstawnie. Przed operacją byłam u dwóch innych lekarzy. wróciłam do dr. Bromy. Bo jest naprawdę świetny- ...

Nie zachwalam bezpodstawnie. Przed operacją byłam u dwóch innych lekarzy. wróciłam do dr. Bromy. Bo jest naprawdę świetny- nie tylko jako lekarz, ale również jako człowiek.

Dr Broma powiekszal moje piersi-jestem zachwycona efektem i szczerze moge dr polecic bo jest swietnym lekarzem i znam wiele jego zadowolonych pacjentek. Jeszcze w tym roku wybieram sie do doktora na korekte nosa. Na doktora mozna liczyc zarowno przed zabiegiem-bylam dosyc niezdecydowana pacjentka i musialam spotkac sie z dr kilka razy, zeby wszystko omowic-zawsze mial dla mnie czas i cierpliwie wszystko tlumaczyl. Rowniez po zabiegu moge na niego nadal liczyc i to jest rowniez bardzo duzy plus dla doktora! Opieka w klinice super-panie pielegniarki bardzo zyczliwe i pomocne. Szczerze polecam!

Witam, jestem kosmetyczką i zawsze dbałam o wygląd zewnętrzny, jednak kompleksy które miałam od dziecka utrudniały mi życie. Trzy tygodnie temu odważyłam się na kilka zabiegów które miały mnie z tych kompleksów uzdrowić. Długo myślałam nad lekarzem i zdecydowałam się na dr Artura Bromę, który pracuje w klinice model med w Warszawie i nie żałuję. Nie wiem Jak bym wyglądała gdybym zdecydowała się na innego lekarza, ale wiem że Dr Broma ma talent i jest bardzo dokładny w tym co robi. Robiłam u dr korektę nosa, powiększałam sobie piersi metodą body jet, i powiększałam usta własnym tłuszczem. Z nosa JESTEM BARDZO ZADOWOLONA, CHOCIAŻ JEST JESZCZE TROSZKĘ OPUCHNIĘTY NA CZUBKU ALE I TAK JEST DUŻO ŁADNIEJSZY NIŻ TEN CO MIAŁAM(PO WYPADKU MIAŁAM SKRZYWINĄ PRZEGRODĘ I MIAŁAM DEFORMACJĘ ZEWNĘTRZNĄ NOSA- BYŁ GARBATY), dodatkowo powiększyłam sobie piersi własnym tłuszczem i usta tak jak już pisałam. Dziewczyny nie wierzcie w to co usłyszycie od przypadkowych osób które nie są w ogóle w temacie, ja słyszałam od niektórych koleżanek że piersi nie da się powiększyć własnym tłuszczem a jeśli już to pół rozmiaru, ja jak na razie mam powiększone o trzy rozmiary i jestem strasznie szczęśliwa, bo zdjęcie stanika (powiększającego) przy mężu było dla mnie koszmarem a teraz sama z chęcią się rozbieram i pokazuję swoje śliczne duże piersi mężowi. Dlatego dziewczyny polecam wam Dr Bromę bo mnie uszczęśliwił i wybawił z kompeksów

Dr Artur Broma to profesjonalista pod każdym wzgledem. Operował mi nos ok dwa lata temu (przegroda + zmiana kształtu) wyszedł śliczny dokładnie taki, jak chciałam, operacja byla połączona z powiększeniem piersi (dodam, że piersi - to byla poprawka po nieudanej operacji jaką zrobil mi dr Slawomir Łoń z LineaCorporis- bylam zalamana, to Dr Broma wyprowadzil je na kształt jaki pierś powinna miec ... wyszły pięknie, bede mu wdzięczna do konca zycia )... to bylo kiedys,a dzisiaj pisze, bo jestem na swieżo po operacji liposukcji, wczoraj mialam 3h operacje a dzisiaj juz odpoczywam w mieszkaniu, dobrze sie czuje a wierzcie ze liposukcja byla duza :).
Jezeli juz chcecie, lub musicie cos w sobie poprawic, bo to polepszy wasze samopoczucie, to zastanowcie sie dwa razy zanim zdecydujecie sie na lekarza, ja z czystym sumieniem polecam Wam Dr Brome dlaczego pisze? bo wiem jak sama kiedyś szukalam i jaki bląd popełnilam idąc na pierwszą operacje do Sławomira Łonia z Linea Corporis ... dziękuje osobie, ktora przez przypadek polecila mi Artura Brome, teraz jestem szczesliwa i tego samego Wam zycze. Chciałam jeszcze dodac ze opieka pooperacyjna w Model Med jest naprawde na wysokim poziomie, Pani, która o Was zadba po zabiegu nie pozwoli zeby cokolwiek powodowalo dyskomfort, bardzo ciepła atmosfera, a Pan Staszek od zabiegów pooperacyjnych bardzo szybko doprowadza ciało do dobrej formy. Polecam Dr Artura Brome i jestem wdzięczna losowi ze do Niego trafilam. Marta