Lekarz zdziałał cuda z moją narzeczoną. Sporo we dwójkę się zastanawialiśmy nad zabiegiem nieco nosa i korekty brzucha, narzczona chciała przed ślubem zmian o których myślała od dawna. Poszukaliśmy, poczytalismy a podczas konslutacji lekarz okazał się spokojnym i miłycm człowiekiem z bardzo pomocną ręką. wyjaśnił, wytłumaczył i nieco ją uspokoił. Minął już jakiś czas od zabiegu i można śmało powiedzieć, dobrze spełniona misja! Dziękujęmy !

Trzeba przyznać, że się bałam dość mocno, ale Pan doktor jest niezwykle troskliwą osobą i wszystko jasno mi wytłumaczył. Personel przyjemny. Można się poczuć bezpiecznie, ale też i dyskretnie. Z moją sprawą nie dopytywałam się rodziny/znajomych o lekarza, cieszę się więc że są serwisy jak te, dające realny obraz co inne pacjentki robiły u chirurga. Mogę polecić Pana Bromę. J

Witam. Widzę, że dużo osób robiło u dr. Bromy nos. Ja zresztą również. To co było świetnie w przypadku tego lekarza, to podejście do zestresowanego pacjenta, czyli mnie. Wiedziałam, że nie chciałam mieć garba na nosie, ale nie wiedziałam jak sprecyzować, jak nos powinien wyglądać. Zostawiłam to jednak w rękach lekarza, prosząc po prostu o wysmuklenie nosa. Doktor powiedział, żeby się nie martwić, bo zrobi tak, aby było dobrze. Faktycznie - nos wygląda naturalnie i bardzo dobrze. 9 dni po zabiegu zdjęto mi opatrunek i mogłam już zobaczyć efekty. Wprawdzie był opuchnięty, ale z czasem wszystko zaczęło znikać. Nos świetnie pasuje do twarzy i nikt (oprócz mojej matki) nie zauważył różnicy, dopóki sama nie powiedziałam. Tak więc polecam zdecydowanie. Dziewczyna która leżała po operacja w tym samym pokoju robiła piersi, mówiąc że widziała efekty pracy doktora u swoich koleżanek.

U doktora robiłam piersi są świetne operacja nie była aż tak bolesna gorąco polecam

Robilam u Doktora Broma plastyke brzucha z odsysaniem. Efekt zadowalajacy. Doktor jest wspanialym specjalista a jego personel bardzo troskliwy i profesjonalny. Goraco go polecam

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Warszawa"?

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44