lekarz Artur Czarnecki

Fantastyczny, niezwykle kompetentny, a przy tym bardzo uprzejmy i empatyczny lekarz.Korzystam z jego porad od wielu lat ( mam trzech synów)i nigdy nie rozminął się z diagnozą. To pediatra z powołania:)

Wspaniały lekarz! Spokojny, pogodny, tłumaczy i wyjaśnia, zna się na tym co robi, widać, że żyje pracą i pacjentami, trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Nie wahałbym się ani chwili polecić tego profesjonalistę każdemu! Na "co dzień" chodzimy z małym do "zwykłego" pediatry, ale jak tylko cokolwiek się dzieje niepokojącego to idziemy do dr Czarneckiego. Nigdy się nie zawiedliśmy.

lekarz godny polecenia , tylu lekarzy leczyło moje dziecko dopiero on znalazł przyczynę dolegliwości i to na pierwszej wizycie w poradni

najlepszy lekarz u jakiego leczył się mój syn , diagnozy zawsze trafne , ufamy mu bardzo

Po wizytach u wielu lekarzy w Mikołowie mogę zdecydowanie powiedzieć, że dr Czarnecki jest wspaniałym lekarzem. Chodziłam najpierw od lekarza do lekarza, dziecko nie było wyleczone, natomiast, gdy trafiłam do dr Czarneckiego, już na następny dzień była zdecydowana poprawa! Wspaniałe podejście do pacjenta, naprawdeę zdecydowanie polecam wszystkim szukającym dobrego pediatry.

wspanialy lekarz lubi nie tylko dzieci ale

wspanialy lekarz lubi nie tylko dzieci ale

Doskonały lekarz: spokojny, uśmiechnięty, a przede wszystkim potrafi wyleczyć.

Doskonały lekarz: spokojny, uśmiechnięty, a przede wszystkim potrafi wyleczyć.

Wspaniały lekarz.Widać, że kocha to co robi ...

Wspaniały lekarz.Widać, że kocha to co robi ...

doskonały lekarz wiele mu zawdzięczamy

doskonały lekarz wiele mu zawdzięczamy