dr n. med. Artur Domerecki

Zmiana lekarza na Pana Artura, była najlepszą decyzją. Dzieci dobrze diagnozowanie, leczenie szybkie, stały kontakt z lekarzem. Polecam!!!

Najlepszy lekarz jakiego miałam możliwość do tej pory spotkać. Pełen empatii do swoich małych pacjentów oraz ich rodziców. Wszystko łopatologicznie tlumaczy jak postępować w trakcie leczenia. W razie wątpliwości pozostaje w kontakcie telefonicznym. Polecam z całego serca!!!

Świetny, kompetentny lekarz. Chodze z dziećmi do Pana doktora od kilku lat i jak najbardziej jest on godny polecenia. Po wizycie,w razie jakichkolwiek wątpliwości - zawsze pod telefonem. Polecam!!

Polecam!!

Najlepszy lekarz dla dzieci w okolicy. Nie wiem skąd biorą się negatywne opinie, ja złego słowa nie mogę powiedzieć. Polecam

Jeden z najlepszych lekarzy. Mimo, iż miał swoje osobiste sprawy do załatwienia nie zostawił nas. Kazał przyjechać. Długo badał córeczkę. Co najważniejsze wyleczył. Ciągle pod telefonem. Gorąco polecam!

Dla nas najlepszy ! Od urodzenia chodzę do Pana Doktora z moim dzieckiem. Bywało bardzo trudno bo nie dawał się zbadać a Doktor zawsze cierpliwy. POLECAMY

Bardzo dobry lekarz.Leczyl mnie i teraz mojego Syna.Bardzo kompetentny uprzejmy odpowie na pytania odbiera odpisuje.Z całego serca polecam!!!:)

Świetny lekarz. Takich to ze świecą szukać. Nie tylko wyleczył dzieci ale i żonę uspokoił. Bardzo dobry kontakt. Pan doktor potrafił nawet sam zadzwonić i spytać o stan zdrowia dziecka.

Najlepszy pediatra z jakim do tej pory mieliśmy do czynienia. Konkretny, wyrozumiały, z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pozostaje w kontakcie z rodzicami gdyby coś się działo. Ufamy w 100 %.

Najlepszy pediatra, jakiego poznałam. Zawsze uspokoi rodzica, wszystko wytłumaczy. Podejście do dzieci bardzo dobre. W razie wątpliwości, zawsze pod telefonem.Polecam!