lekarz Artur Dorski

Bardzo dobry lekarz. Zawsze miły, cierpliwy, wszystko dokładnie wyjaśnia. Chodzę do niego już 5 lat! Na prawdę godny polecenia!

Chodziłam do doktora Dorskiego w ciąży i jestem bardzo zadowolona, szczerze go polecam!

w ogolnym zarysie jestem zadowolona z opieki lekarskiej pana doktora

w ogolnym zarysie jestem zadowolona z opieki lekarskiej pana doktora

Każdy lekarz jest inny i każdy pacjent ma inne dolegliwości. Jeśli chodzi o mnie to lekarz w pełni mi pomógł. Nie to co lekarz u którego straciłam 5 lat leczenia. Szczerze polecam.

Bardzo kompetentny lekarz. Jak się leczyć czy planować ciążę to tylko u niego.

Bardzo kompetentny lekarz. Jak się leczyć czy planować ciążę to tylko u niego.

Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny lekarz.

Bardzo miły, sympatyczny i kompetentny lekarz.

Długo leczyłam się u niego bo chciałam zajść w ciążę. W końcu zrobił mi laparoskopię i stwierdził niedrożność jajowodów, a mimo to po jakimś czasie jak już zmieniłam lekarza to zaszłam naturalnie w ciążę.

dobry specjalista,prowadził moją ciążę w niczym sie nie pomylił , mam do niego zaufanie odpowiada na pytania poświeca dużo czasu dla pacjeta podczas badania jest bardzo delikatny i taktowny,jedyne co mnie drażniło pomimo wizyt 2 razy w miesiącu zdarzało mu się mnie nie poznać po wejsciu do gabinetu wiem ze przyjmuje duże ilości pacjentek ale leżąc w szpitalu na patologii wiele straciłam nie mając swojego lekarza, inni pracujący w szpitalu zagladali do swoich pacjentek podnosili je na duchu

Lekarz mam wrażenie nie douczony.Prowadził moją ciąże i po zwykłym badaniu krwi nie powiedział mi że jest konflikt serologiczny moja córeczka urodziła się z nie dotlenieniem.Jest miły sympatyczny, bo musi być bo nie stety płacąc dwa razy w miesiącu kwotę 80 żł kto nie był by miły!!!!!Zdecydowanie odradzam tego pana!!!!!!!!!!

Kompetentny, budzący zaufanie, o dużej wiedzy, dokładny. Polecam.

Kompetentny, budzący zaufanie, o dużej wiedzy, dokładny. Polecam.