lekarz Artur Furmanek

2,2

Nie polecam. Nie skorzystam wiecej z uslug tego "lekarza". Brak zrozumienia. A zaplacilam za prywatna wizyte.

Wizyta zaliczona.Rzadko korzystam z lekarza,a co miesiąc przychodnia ma ze mnie kasę, prośba o wystawienie badań graniczy z cudem.

straszny człowiek,bo lekarzem napewno nie powinien być.taka osoba nie powinna leczyć.

niestety nie polecam tego lekarza jest leniwy chcę tylko pieniądze brać i nic nie robić.Ale inny jest w prywatnej praktyce bo płatnej

Nie moge za duzo powiedziec na temat doktora, ale palec zszyl mi dobrze. I jest przystojny.

Tak pełna profesjonalna obsługa pacjenta poprostu Lekarz z powołania i to wszystko na kase chorych polecam goraco