lek. dent. Artur Gołębiowski

Pierwszy stomatolog, który sprawił, ze moja 7 letnia córka otworzyła buzię i dała sobie wyleczyć zęba. Cierpliwy, sympatyczny, umie dotrzeć do dziecka. Cały czas mówił, pokazywał co robi. Córka była zawiedziona , że tak szybko się skończyła wizyta a trwała 45 minut :):) . Zdecydowanie polecam doktora Artura

Polecam tego dentystę, cała nasza rodzinka leczy u niego zęby. Ma super podejście do dzieci chętnych i trudnych do kontaktu z dentystą. Stara się zawsze pomóc (nawet wtedy gdy nie ma się w tym momencie umówionej wizyta a jest jakiś niecierpiący zwłoki problem). Szkoda tylko, że nie posiada więcej sprzętu (rtg itp).

Pan Artur ocalił mi zęba od kanałowego leczenia. Pierwszy dentysta który sięga po wiertło w ostateczności. Zdecydowanie polecam każdemu, najlepszy dentysta u którego się leczyłem

Leczę zęby u Pana doktora już dwa lata i jestem bardzo zadowolona.Profesjonalnie podchodzi do swojej pracy,jest miły,uprzejmy i bardzo cierpliwy.Kiedyś przerażały mnie wizyty u stomatologa ale to się zmieniło odkąd leczę zęby właśnie u Pana Gołębiowskiego który ma świetne podejście do pacjenta.Lekarz godny polecenia!

Bardzo dobry stomatolog. Polecam jest swietny.Jest solodny uprzejmy oraz swietnie tlumacz. Leczyl moje dzieci oraz mnie .

Zdecydowanie najlepszy stomatolog w Działdowie. Świetne podejście do pacjenta, nie ma u niego pośpiechu i nerwów. Dokładnie tłumaczy, co akurat robi, mówi także co robić, by przeciwdziałać ponownemu psuciu się zęba. POLECAM!

POLECAM!

Lekarz z powołania. Rozmawia z pacjentem i odpowiada na pytania. Jestem bardzo zadowolony z kolejnej już wizyty, tym razem z sześcioletnią córką. Lekarz z genialnym podejściem do dzieci, cierpliwy i dokładny. Tłumaczy przyczyny problemów i radzi jak przeciwdziałać. Polecam. Wraz z córką jesteśmy bardzo zadowoleni.