dr Artur Jakubowski

Konkretny i pomocny nie owija w bawełne

Konkretny i pomocny nie owija w bawełne

Jak dla mnie to dobry specjalista. Po 10 latach w końcu znalazł się lekarz, który potrafił stwierdzić co mi dolega. Mimo iż byłam u Doktora w przychodni to zostałam fachowo potraktowana - najpierw zbadał osobiście, dokonał wywiadu, skierował na badania, przypisał tabletki a pół roku kiedy ból nadal się utrzymywał ponowił badania (zdjęcie rtg, rezonans, itp) i pomógł mi również znaleźć miejsce gdzie najtaniej można kupić zastrzyki. Zgodzę się ze Pan Doktor ma specyficzne poczucie humoru, ale lepiej że się uśmiecha i żartuje niż jakby miał być gburem.

Była nagła potrzeba wizyty domowej wieczorem, dlatego zapewne taka cena, ale: 1. nie został przeprowadzony wywiad na co pacjent choruje i jakie przyjmuje leki, 2. zastosowano pewnie odpowiednie medykamenty, ale dla zdrowej - poza tym - osoby, 3. skutkowało to znacznym podniesieniem ciśnienia tętniczego, 4. wymagana była konsultacja kardiologiczna, która doprowadziła od odstawienia przepisanych przez Pana dra leków, co przywróciło stabilność kardiologiczną, 5. wywiad lekarski uchroniłby zapewne o tych niekorzystnych skutków, ale wizyta trwałą 7 min., więc nie było czasu, 6. zgłoszenie Panu doktorowi negatywnych objawów w postaci bardzo wysokiego ...

Była nagła potrzeba wizyty domowej wieczorem, dlatego zapewne taka cena, ale:
3. skutkowało to znacznym podniesieniem ciśnienia tętniczego,
6. zgłoszenie Panu doktorowi negatywnych objawów w postaci bardzo wysokiego ciśnienia spotkało się z odpowiedzią, że on się na ciśnieniu nie zna,
7. wystarczyło się zapoznać z informacją o leku http://leki.urpl.gov.pl/files/Diprophos.pdf co ortopeda raczej powinien zrobić przed leczeniem, a następnie się do tego zastosować.

Wizyta u lekarza bardzo krótka, rozmowa przeprowadzona niekulturalnie i mało merytorycznie.

Z calego serca DZIEKUJE PANU doktorowi ARTUROWI Jakubowskiemu za zabieg operacyjny endoprotezy biodra.Polecam Pana doktora Artura Jakubowskiego jako wysokiej klasy specjaliste,ktory posiada wiedze i laczy ja z praktyka.MA ZLOTE RECE.Jest inteligentny,taktowny i bardzo opiekunczy.Jego asortywnosc,dobroc i wyrozumialosc powodowaly iz czulam sie w szpitalu bezstresowo . Pan doktor Artur Jakubowski czyni CUDA.Zasluguje na podziw i WIELKIE UZNANIE.SERDECZNIE DZIEKUJE szczesliwa i zadowolona pacjentka.ANNA E

Wspaniały, kompetentny lekarz. Mimo okropnego słownictwa gorąco polecam

Wspaniały, kompetentny lekarz. Mimo okropnego słownictwa gorąco polecam

Super lekarz, polecam! Doskonale wytłumaczył w czym tkwi problem, skierował na odpowiednie badania i postawił diagnozę.

Wspaniały lekarz.Bardzo uprzejmy i miły dla pacjenta.Zainteresowany pacjentem i przed i po operacji.

Składam serdeczne podziękowanie Panu doktorowi Arturowi Jakubowskiemu za wielkie serce, ogromne zainteresowanie moim trudnym przypadkiem, przeprowadzenie operacji oraz wielką życzliwość i profesjonalizm. Dziękuję także pozostałym lekarzom i Paniom pielęgniarkom za ich ogromne poświęcenie w codziennej pracy i życzliwość. Bardzo miło będę wspominała pobyt na oddziale Ortopedycznym w tych trudnych dla mnie chwilach. Z wyrazami najwyższego szacunku i uznania Krystyna

Z wyrazami najwyższego szacunku i uznania

Krystyna

Czy poleciłbym tego lekarza? tak największemu wrogowi