lekarz Artur Jawor

chodzę do pana Artura od 3 lat prowadził moja ciążę i wszystko super, miły, kompetentny. Lekarz godny polecenia.

Ostrzegam przed tym "lekarzem" a już na pewno nie pozwólcie mu na żadne zabiegi .

naprawde jest dobry kompetentnt, mily, leki mi pomogly i napewno bede do niego chodzila

Ten lekarz dla mnie nie jest w ogóle lekarzem!!! Powiedział mnie czyli pacjentce izby przyjęć ze skierowaniem do szpitala w ciąży z bólami brzucha, że nie powinnam przychodzić zaraz po poradę lekarską tylko czekać, aż zacznie się coś dziać. Nie przyjął mnie na obserwację bo Jego zdaniem wszystko jest ok. Sama mam sobie poradzić z bólem brzucha. Lekarz ogólny kierujący mnie do szpitala miał więcej rozumu od tzw. lekarza ginekologa. A tak się przecież rozgłasza o tym, ze w ciąży nie należy niczego bagatelizować! Nikomu nie polecam tego lekarza tym ...

Nikomu nie polecam tego lekarza tym bardziej, że nie wie jak przeprowadzić bezbolesne badanie ginekologiczne.

prywatna wizyta jest inna od tej w przechodni

prywatna wizyta jest inna od tej w przechodni

Prowadził moją ciąże. Podczas całej ciąży zbadał mnie ginekologicznie tylko dwa razy (raz pobierał cytologię drugi raz na wyraźną moją prośbę). Nawet tydzień przed planowaną datą porodu nie miałam badania - nie określił położenia, wielkości dziecka, stanu szyjki. Na badanie USG płodu wysłał mnie do innego lekarza, bo jak powiedział "nie ma doświadczenia w tej dziedzinie". Jednak na pytanie podczas pierwszej wizyty, czy kompleksowo prowadzi ciąże odpowiedział twierdząco. Nie czułam się absolutnie pod dobrą opieką i nie polecam go jako lekarza do prowadzenia ciąży.

chodze do niego 3 lata i jest bardzo w pożadku, prowadził moją ciąże bez zarzutów. Polecam każdemu

Chodzę do niego od ponad 2 lat i jest w porządku. Polecam!

Chodzę do niego od ponad 2 lat i jest w porządku. Polecam!

Miałam o nim dobre zdanie aż pewnego razu poprosiłam go o skierowanie na badanie wątroby, jako że długo biorę tabletki anty- i chciałam sprawdzić czy wszystko ok. Pan doktor na moją prośbę powiedział: "Nie." po czym zaczął wpisywać sobie coś do karty uznając rozmowę za skończoną. Zdziwiona spytałam dlaczego?, wtedy z miną wyrażającą znudzenie: "Bo kiedyś się robiło takie badania a teraz nie są potrzebne. Do widzenia".

dobry specjalista polecam go

dobry specjalista polecam go