lekarz Artur Jeliński

Urolog

2,9

Miałem zaszczyt skorzystać z dobrego specjalisty urologa Pana doktora Artura Jelińskiego. Pana doktora cechuje wysoki profesjonalizm, fachowość i znajomość specjalizacji urologii. Jest lekarzem zaangażowanym i oddanym, znający sztukę lekarską i umiejętności kontaktu z pacjentem. Z przyjemnością polecam Pana doktora innym Pacjentom. Z wyrazami szacunku i poważania. Stanisław

Z przyjemnością polecam Pana doktora innym Pacjentom.
Z wyrazami szacunku i poważania.
Stanisław

Witam. Po wizycie u Pana lekarza Jelińskiego musiałem się podzielić opinią by nikt więcej nie żałował tej wizyty. Miałem bardzo silny stan zapalny i "na szybko" trafiłem do Pana Jelińskiego nie wiedząc jakim jest lakarzem. Pan Jeliński był niemiły, nie wytłumaczył nic co się dzieje ze zdrowiem i co będzie się działo podczas wizyty. Kazał mi się położyć na kozetce ze spodniami w dole, zbadał mnie palpacyjnie i podczas tej czynności myślałem, że umrę z bólu. Zero delikatności ze strony lekarza. Po badaniu lekarz odszedł a ja leżałem na tym łóżku jak głupi i w bólu, zero dodatkowego komunikatu. Gdy po jakimś czasie się zapytałem czy już mogę wstać, z oburzeniem odpowiedział, że tak. Na moje pytania odpowiadał, że dowiem się z internetu... Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim brakiem szacunku do pacjenta. Już wiem skąd takie negatywne opinie na temat tego lekarza. Całą sytuację nazwę po prostu: CHAMSTWO i jeszcze raz CHAMSTWO... Jak mu nie pasuje leczenie to po co w takim razie się tym zajmuje?! Wychodząc z gabinetu przez długi czas czułem jeszcze większy ból niż przed wizytą...

lekarz nie zajmuje się pacjentem nie odpowiada na pytania,jak zapyta się o tabletki to nie wie jak się je bierze o której porze jest mu to obojętne,nieuczesany zaspany nie na fartucha ,pacjentowi każe leżeć na kozetce nie mówi kiedy koniec można tak tydzień leżeć.nie woła pacjenta,można tydzień czekać,niekonytaktowy lekarz,0 z nim kontaktu,pytań lepiej nie zadawać

Cieszę się, że los (i Przychodnia) skierowały mnie do gabinetu tego lekarza - Pan Doktor Jeliński w krótkich słowach i rzeczowo wyjaśnił mi na czym polega problem z moją przypadłością i podjąwszy się prowadzenia kuracji, przepisał stosowne leki oraz udzielił medycznego instruktażu. Dziś po paru tygodniach leczenia, niesympatyczne i bolesne objawy zanikły, a ja jestem na najlepszej drodze do całkowitego uzdrowienia. Jakaż różnica w porównaniu z moimi poprzednimi doświadczeniami w prywatnych gabinetach lekarskich, w których każdorazowo kierowano mnie na zabieg chirurgiczny! Panu Doktorowi Arturowi Jelińskiemu serdecznie dziękuję, a Przychodni Specjalistycznej ...

Panu Doktorowi Arturowi Jelińskiemu serdecznie dziękuję, a Przychodni Specjalistycznej w Gdyni gratuluję tak znakomitego specjalisty urologa.
Zbigniew.J.

Kilka dni temu byłem z wielkim problemem u tego pana. Lekarzem nie mogę Go nazwać. Był wręcz chamski, krzyczał do mnie, zero dyskrecji [z pewnością cała poczekalnie go słyszała], do tego wcale mi nie pomógł. Dokuczał mi okropny ból jąder. "Lekarz" przyjmuje w przychodni MICKIEWICZA co 5min, więc pacjenci są zażenowani jego zachowaniem i brakiem jakiegokolwiek podejścia [w 5 min. wizyta jest raczej nie możliwa np. przy 1 wizycie]. Każdy z kolejki narzekał strasznie na pana doktora. NIE POLECAM ABSOLUTNIE!

Bardzo kiepski lekarz. Zero profesjonalizmu. Przypisał mi tabletki, których nazwę ledwie pamiętał. Gdy zapytałem go o dawkowanie, usłyszałem odpowiedź w stylu: ,,nie wiem, chyba jedną, albo może dwie dziennie. Niech pan popróbuje''. Na pytanie, w jakiej porze brać lek, odpowiedział: ,,nie wiem, niech pan weźmie może na noc''. Ignorował moje uwagi, że byłem już z problemem u seksuologa, który kierował mnie właśnie do urologa. Polecał mi panią seksuolog - jak to stwierdził - znajomą koleżankę z roku. Mimo że mój problem nie wymagał badania przyrodzenia - prosił mnie o to dwukrotnie (o ile słowa ,,Dobra, niech pan ściąga spodnie'' można uznać za formę prośby). Wspomniał mi także o książce dotyczącej mojego problemu. Nie potrafił jednak przypomnieć sobie ani jej tytułu, ani autora i zakończył temat zdaniem ,,Ale taka książka jest, tak''. Lekarz z niego żaden. Powtarzam - zero profesjonalizmu i ogromne pustki w wiedzy. Nikomu nie polecam.

Zalatany lekarz. Bagatelizujący uwagi chorego. Brak poczucia powagi sytuacji. Jestem zmuszony do płatnej wizyty. NIE POLECAM.

Zalatany lekarz. Bagatelizujący uwagi chorego. Brak poczucia powagi sytuacji.
Jestem zmuszony do płatnej wizyty.
NIE POLECAM.

Świetny leakrz, a przedewszystkim dobry człowiek. Spotkanie takiego medyka w naszych czasach sprawia, że można by na nowo uwierzyć w człowieczeństwo. Paweł

Paweł

serdecznie polecam. mily i serdeczny dla pacienta. daje broszurki , skierowanie, tłumaczy szczegółowo problem choroby

Ten lekarz odstraszał wyglądem...rozczochrany i w kraciastej koszuli zamiast fartucha lekarskiego nie wzbudził u mnie zaufania...