lekarz Artur Kawałko

UWAŻAM ŻE O NAJLEPSZY LEKARZ,Z JAKIM MIAŁAM MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU.

UWAŻAM ŻE O NAJLEPSZY LEKARZ,Z JAKIM MIAŁAM MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU.

Dziękuję Bogu,że w Tomaszowie mamy tak wspaniałego lekarza!

Dziękuję Bogu,że w Tomaszowie mamy tak wspaniałego lekarza!

Do doktora trafiłam z cukrzycą, nadciśnieniem, problemami kardiologicznymi, reumatologicznymi. Dolegliwości te były głownie przyczyną mojej nadwagi. Na pierwszej wizycie doktor powiedział, że mi pomoże, ale będzie wymagał ode mnie współpracy i dyscypliny. Udało się! Stosując jego zalecenia moja waga zaczęła sukcesywnie spadać. Tracę kilogramy! Ciśnienie i cukier jest w normie. Czuję się o wiele lepiej. Każda wizyta u doktora motywuje mnie do większej pracy nad sobą i bardzo chętnie uczestniczę w procesie leczenia.

Mam 56 lat i od dłuższego czasu leczę się u doktora. Jestem zadowolona z wyników jego leczenia. pomimo podeszłego wieku i przebytych chorób dzięki niemu czuję się dobrze. To wspaniały kochany lekarz, pełen ciepła i zrozumienia dla chorych. W razie potrzeby doda otuchy, doradzi, uspokoi. Stanisława

Stanisława

Gdy poszłam do doktora z wynikami badań, spojrzał na nie, przeprowadził wywiad i powiedział, że podejrzewa u mnie jeszcze jedną chorobę. Skierował mnie do szpitala na dodatkowe badania i rozpoczęcie leczenia. Znalazł u mnie poważną chorobę, którą TRZEBA LECZYć. Podczas pobytu w szpitalu zauważyłam, że otacza troską wszystkich pacjentów. Dla każdego jest serdeczny, rzyczliwy, uśmiechnięty. Polecam go wszystkim znajomym, ponieważ jest świetnym diagnostą i dobrym człowiekiem. Czuje się odpowiedzialny za stan zdrowia pacjentów.

Pod opieką tego lekarza czuję się bezpiecznie! Sprawdza się w sytuacjach nagłej interwencji! Gdy zabierało mnie pogotowie byłam nieprzytomna. Doktor nie mógł przeprowadzić ze mną wywiadu, zapytać na co choruję, co mi dolega. Przeprowadził szereg badań i po interpretacji otrzymanych wyników, stwierdził u mnie chorobę na którą faktycznie się leczę! Postawił nieomylną diagnozę! Natychmiast wdrożył odpowiednie leczenie!

TO WŁAŚNIE ON stwierdził u mojego męża bardzo rzadkie i skomplikowane schorzenie, którego inni lekarze nie potrafili wykryć!!! Natychmiast zastosował odpowiednie i skuteczne leczenie! Przez jego spostrzegawczość, doświadczenie i niewątpliwie ogromną wiedzę mój mąż został wyleczony!!! Zofia i Roman W.

Trafnie zdiagnozował moją chorobę, a badania laboratoryjne potwierdziły to rozpoznanie!!!!!!!!!!!!!

jestem zadowolona z wizyty pniewż bardzo mi pomógł. Znalazł chorobę na którą cierpię,

Faktycznie jedyny w swoim rodzaju - wyjątkowy "egzemplarz". Emitowane przez niego fale pozytywnej energii mają moc uzdrawiającą, już sama rozmowa z nim poprawia samopoczucie. Ma kapitalne podejście do pacjenta, potrafi pocieszyć strapioną duszyczkę. Z anielską cierpliwością wysłuchuje moje skargi i marudzenia nawet póżną porą! Za owe niedogodności doktorze najmocniej przepraszam! Potwierdzam, że jego efekty leczenia są znakomite i skuteczne. Czuwa nad pacjentem i przebiegiem choroby. Nie bagatelizuje żadnych najmniejszych i niepokojących objawów. Z gabinetu zawsze wychodzę z poczuciem i przekonaniem, że zostałam fachowo przebadana!