lekarz Artur Kawałko

Internista

UWAŻAM ŻE O NAJLEPSZY LEKARZ,Z JAKIM MIAŁAM MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU.

UWAŻAM ŻE O NAJLEPSZY LEKARZ,Z JAKIM MIAŁAM MOŻLIWOŚĆ KONTAKTU.

Dziękuję Bogu,że w Tomaszowie mamy tak wspaniałego lekarza!

Dziękuję Bogu,że w Tomaszowie mamy tak wspaniałego lekarza!

Do doktora trafiłam z cukrzycą, nadciśnieniem, problemami kardiologicznymi, reumatologicznymi. Dolegliwości te były głownie przyczyną mojej nadwagi. Na pierwszej wizycie doktor powiedział, że mi pomoże, ale będzie wymagał ode mnie współpracy i dyscypliny. Udało się! Stosując jego zalecenia moja waga zaczęła sukcesywnie spadać. Tracę kilogramy! Ciśnienie i cukier jest w normie. Czuję się o wiele lepiej. Każda wizyta u doktora motywuje mnie do większej pracy nad sobą i bardzo chętnie uczestniczę w procesie leczenia.

Mam 56 lat i od dłuższego czasu leczę się u doktora. Jestem zadowolona z wyników jego leczenia. pomimo podeszłego wieku i przebytych chorób dzięki niemu czuję się dobrze. To wspaniały kochany lekarz, pełen ciepła i zrozumienia dla chorych. W razie potrzeby doda otuchy, doradzi, uspokoi. Stanisława

Stanisława

Gdy poszłam do doktora z wynikami badań, spojrzał na nie, przeprowadził wywiad i powiedział, że podejrzewa u mnie jeszcze jedną chorobę. Skierował mnie do szpitala na dodatkowe badania i rozpoczęcie leczenia. Znalazł u mnie poważną chorobę, którą TRZEBA LECZYć. Podczas pobytu w szpitalu zauważyłam, że otacza troską wszystkich pacjentów. Dla każdego jest serdeczny, rzyczliwy, uśmiechnięty. Polecam go wszystkim znajomym, ponieważ jest świetnym diagnostą i dobrym człowiekiem. Czuje się odpowiedzialny za stan zdrowia pacjentów.

Wciąż poszukujesz "Internista Tomaszów Lubelski"?

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej

gen. Sikorskiego 16

Przychodnia Specjalistyczna
Melchiora Wańkowicza 8
Przychodnia Specjalistyczna
Melchiora Wańkowicza 8
22-600 Tomaszów Lubelski
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
ulica Piłsudskiego 1
22-664 Jarczów
ulica Króla Zygmunta 13
22-600 Tomaszów Lubelski
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VIVENTE"
ulica Chopina 8
22-650 Łaszczów