dr hab. n. med. Artur Kiełpiński

Psychiatra

Lekarz bardzo mi pomógł, mogę przespać całą noc, rewelacyjny dobór leków, choć nie za pierwszym razem. W efekcie odzyskuje spokój wewnętrzny. Bardzo dziękuję!

Świetny, kompetentny fachowiec! Rozumie przeżycia pacjenta, potrafi je nazywać, nawet wtedy gdy ja sam nie potrafiłem. Polecam!

Fantastyczny człowiek, bardzo empatyczny, życzliwy, cierpliwy w tłumaczeniu przyczyn i objawów. Kładzie nacisk na psychoterapię , a nie tylko leki. Bardzo mi pomaga w zaburzeniach depresyjnych. Polecam

Pan doktor to lekarz zdecydowanie godny polecenia. Leczę się prywatnie, więc to normalne, że wizyta kosztuje. Ale lekarz zawsze poświęca mi czas, raz więcej, raz mniej- zależy od mojego stanu psychicznego. Jest niezwykle życzliwy, ale nie "niańczy" niepotrzebne pacjenta. Nie podejmuje decyzji za pacjenta, zachęca, zaleca- nie przymusza. Myślę, że neagatywne opinie niektórych wynikaja tylko z nieadekwatnych oczekiwań.

Nie polecam ze względu na brak uprzejmości, traktowanie z góry, traktowanie jak oszusta. Po wizycie u tego lekarza to naprawdę można się jeszcze bardziej rozchorować.

Witam, jestem długoletnią pacjentką Pana Doktora. Uważam, że jest dobrym specjalistą i zastosował dobre leczenie, natomiast co do podejścia do pacjenta można mieć wiele wątpliwości. Podczas wizyt u pana doktora zawsze miałam wrażenie, że bardziej niż na pomocy i rozmowie z pacjentem, zależy mu na jak najszybszym pobraniu "wynagrodzenia" za wizytę. Dzisiaj okazało się, że nie jest to tylko wrażenie. Napisałam do pana doktora smsa z prośbą o wypisanie recepty na jedno opakowanie leku, ponieważ mi się kończy, a jestem w domu z dzieckiem po zabiegu i nie mogę podejść w dniu dzisiejszym na wizytę. No i ....przeszedł samego siebie. Odpisał mi, że "prowadzi gabinet prywatny". I oczywiście nie wypisał mi tej recepty. W takiej sytuacji moje kontakty z tym panem w tym momencie się kończą. Nie polecam, chyba, że już nikogo innego nie znajdziecie:)

Świetny lekarz,bardzo mi pomógł,dobrał odpowiednie leki.Bardzo cierpiałam bo choruję na depresje,paraliżował mnie lęk,bałam się wychodzić z domu,teraz po odpowiednich lekach czuję coraz lepiej!!! Bardzo dziękuję p.doktorze,następna wizyta 8 grudnia.

Bardzo dobry lekarz psychiatra. Najlepszy jakiego znam. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Profesjonalista w każdym calu.

W końcu po 3 latach chodzenia po różnych specjalistach ktoś dokonał cudu i sprawił, że jestem w stanie normalnie funkcjonować. Nadal odczuwam satysfakcję z przespanej nocy bez wybudzania się co godzinę. To wszystko dzięki Panu Arturowi.

Polecam. Czysty profesjonalizm i dobre podejście do pacjenta. Pan Artur jest kompetentny i widać, że jest lekarzem z powołania (a takich teraz coraz mniej).