lekarz Artur Kocoń

Internista, Lekarz rodzinny

1,2

Lekarz niemiły, opryskliwy. Po tym jak spóźniłam się 5 minut, ponieważ pacjentka weszła przede mną dostałam opiernicz za to że psuje mu harmonogram. Moje objawy zostały zbagatelizowane, na fakt że od kilku lat mam niregularne miesiączki powiedział, że trzeba poczekać. Chyba najwyższy czas zmienić przychodnie, odradzam wizyt u tego "lekarza".

Niestety zdecydowanie nie polecam. Lekarz stwierdził że jestem zdrowa pomimo wskazywania miejsca bólu. Podobno to tylko przewiana szyja a tarczyca nie boli. Po miesiącu z bólem inny lekarz skierował mnie na badania i wyszedł stan zapalny tarczycy !!! Potwierdzony z krwi i usg. Przykro to mówić ale chyba Pan doktor minął się z powołaniem i nie powinien leczyć.

Niestety zdecydowanie nie polecam.

Moglam wcześniej przeczytać opinie zanim zgodzilam się na wizytę.Idąc do lekarza miałam nadzieję że coś mi doradzi i poleci jednak stwierdzam że internet więcej by mi poradził niż ten "lekarz". Obrażony siedzi za biurkiem. Przykre że ktoś taki ma dbać o nasze zdrowie.

Po dzisiejszej wizycie mogłabym skopiować i wkleić wszystkie negatywne opinie. Jakbym tylko wcześniej poczytała, to na pewno nie powierzyłabym panu swojego zdrowia.

Przyszłam z anginą, gorączka, katarem i kaszlem, wizyta trwała minutę, popatrzył ma gardło i powiedział, ze nie jest tak zle, dał leki do płukania gardła, a ja z bólu nie przespałam pół nocy, wręcz jak powiedziałam, ze ból doskwiera mi od poprzedniego dnia, zrobił ironiczna mine, jakbym wgl tak szybko miala nie pojawiać się u lekarza, dramat, w poniedziałek zmieniam przychodnie

Artur Kocoń. W ogóle nie mozisz nazywać siebie lekarzem. Na co dana osoba dostaje pieniądze? Jeśli przyszedłem z problemem z ciśnieniem, nawet go nie zmierzyli. A według wyciągu z karetki nie dał mi nawet skiriwania da kardiologa. Skoda było marnować czas na tego ciłowica. Jeśli chcesz uzyskać wykwalifikowaną pomoc, skontaktuj się z innym lekarzem.

Artur Kocoń.
W ogóle nie mozisz nazywać siebie lekarzem. Na co dana osoba dostaje pieniądze?
Skoda było marnować czas na tego ciłowica.
Jeśli chcesz uzyskać wykwalifikowaną pomoc, skontaktuj się z innym lekarzem.

Nigdy więcej, predzej zmienię przychodnie! Pomimo kaszlu, doktor nawet mnie nie zbadał! Szczerze odradzam

Gdybym wcześniej poczytała tu opinie, w życiu nie zgodziłabym się na wizytę właśnie u tego lekarza. Sprawiał wrażenie, że nie wierzy w gorączkę i pozostałe objawy, o których mówię. Sam nie podniósł się nawet żeby mnie obejrzeć, zbadać, zobaczyc, gdzie odczuwam ból. Udało mi się wyprosić skierowanie na badania (oczywiście tylko najbardziej podstawowe). L4 nie wystawi od razu tylko wsteczne, dopiero gdy zobaczy wyniki badań (a przecież oczywiste, że do tego pana już nigdy nie wrócę). Gdy to usłyszałam i powiedziałam, że podejdę zaraz do innego lekarza, skoro ma problem ...

Sprawiał wrażenie, że nie wierzy w gorączkę i pozostałe objawy, o których mówię. Sam nie podniósł się nawet żeby mnie obejrzeć, zbadać, zobaczyc, gdzie odczuwam ból. Udało mi się wyprosić skierowanie na badania (oczywiście tylko najbardziej podstawowe). L4 nie wystawi od razu tylko wsteczne, dopiero gdy zobaczy wyniki badań (a przecież oczywiste, że do tego pana już nigdy nie wrócę). Gdy to usłyszałam i powiedziałam, że podejdę zaraz do innego lekarza, skoro ma problem z wypisaniem L4, zmienił zdanie (stwierdził, że źle go zrozumiałam).
Ogólnie, szczerze nie polecam. Normalnie, gdy wyszłam, miałam ochotę się rozryczec. Dosyć, że naprawdę czułam się fatalnie, zostałam potraktowana jak symulantka.

Lekarz jest znudzony chyba swoją pracą, siedzi za biurkiem za karę. Nie wstał nawet żeby mnie zbadać mimo iż mówiłam gdzie mnie boli, zero zainteresowania. Diagnozę stawia na odległość. Mężowi z duszącym kaszlem nie wystawił zwolnienia bo "kaszel to nie choroba "

Niestety, przez takich "lekarzy" jak Kocoń, ludziom odechciewa się dbać o swoje zdrowie. Prędzej wyśmieje Ciebie i Twoje "wyimaginowane" problemy, niźli Ci pomoże. Taki pracownik jak ten lekarzyna, w normalnie prowadzonej firmie byłby pierwszy do zwolnienia, ale widać w polskiej służbie zdrowia, tacy chyba są najbardziej doceniani, nie wiem. Omijać szerokim łukiem. Jeśli masz wybór - wybierz innego lekarza. Gorszy nie będzie.